Kulka gejszy - Joydivision Joyballs Trend Single Różowy

Kulka gejszy - Joydivision Joyballs Trend Single Jedno z najbardziej klasycznych akcesoriów erotycznych, znanych od setek lat i stosowanych z powodzeniem przez kobiety by zwiększyć własną rozkosz, ale i partnera. Kulka wykonana jest z silikonu medycznego,

Producent, marka: Joy Division
75,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Kulka gejszy - Joydivision Joyballs Trend Single Jedno z najbardziej klasycznych akcesoriów erotycznych, znanych od setek lat i stosowanych z powodzeniem przez kobiety by zwiększyć własną rozkosz, ale i partnera.Kulka wykonana jest z silikonu medycznego, łatwa w aplikacji – pamietajcie tylko o wodnym środku nawilżającym – i równie łątwa w wyjęciu.Po umieszczeniu w waginie z każdm ruchem kobiety odzuwane jest też poruszanie się kulki.
Dzieje się tak ponieważ jest ona wydrązona, a w środku znajduje się kolejna kuleczka.
Ona to, obijając się o ścianki, wprawia całość w delikatny acz nieustęppliwy ruch.
Stąd używanie podczas codziennych czynności, od zakupów, po spacer, sprzątanie czy gimnastykę powoduje nieustannie płynące od wewnątrz fale przyjemności.
Mogą one się budować dosłownie godzinami, i tylko od kobiety zależy czy zechce pozwolić sobie na orgazm cyz też będzie przeciągać dochodzenie do szczytu.
Regularne noszenie kulek gejszy powoduje także zwiększenie elastyczności i jędrności mięśni dna miednicy, kegla, czegop skutkiem jest między innymi podniesnie możliwości doznawania przyjemności podczas stosunku.
Również dla partnera, bo bardziej jędrna wagina oznacza mocniejszy uścisk na członku i jej większą „młodzieńczość”.
Klasyczny model, jakiego używało, używa i będzie używała niezliczona liczba jkobiet, ku włąsnej i partnerów przyjemności.
Waga ok.
42gŚrednica ok.
3,5cm

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj