Feromony Love & Desire damskie - 50 ml

81,90zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Perfumy Love & Desire z dodatkiem feromonów to produkt bardzo wysokiej jakości.
Cechują je między innymi szczególnie wysoka skuteczność działania czy wyjątkowo zmysłowa owocowo-kwiatowa nuta zapachowa.
Jeśli potrzebujesz naprawdę efektywnych feromonów, dodatkowo w charakterze perfum o pięknym zapachu, nie mogłaś trafić lepiej.
Produkt ten sprawdzi się znakomicie zarówno w przypadku kobiet, które poszukują jednorazowej, niezobowiązującej przygody, jak i tych Pań, dla których liczy się romantyzm i potrzeba zbudowania związku opartego na zaufaniu i miłości.
Dzięki zastosowaniu Love & Desire zainteresuje się Tobą tylu mężczyzn, że któraś z tych znajomości musi zakończyć się według pożądanego przez Ciebie scenariusza.Perfumy te zapewnią zwiększenie intensywności Twojego życia towarzyskiego, ale również zawodowego - teraz będziesz bardziej pewna siebie, czując się doceniona i potrzebna.
Jesteś kelnerką i chcesz więcej napiwków? Pracujesz jako business woman i pragniesz oczarowywać mężczyzn na spotkaniach biznesowych? Dopiero szukasz pracy i rozmowa kwalifikacyjna ma być dla Ciebie przyjemnością.
W każdej z tych sytuacji perfumy Love & Desire sprawdzą się znakomicie.
Wreszcie wyślesz do ludzi sygnał, który podkreśli Twoją siłę.
Produkt idealny dla niezależnych i silnych kobiet - niezależnie od tego czy już taką jesteś, czy dopiero chcesz się stać
Czas wziąć sprawy w swoje ręce, kontrolować więcej aspektów życia codziennego, decydować o tym, jak przebiega każdy flirt.
A jeżeli po prostu czujesz, że coś wypaliło się w Twojej sypialni, a Twój długoletni partner nie patrzy na Ciebie tym samym wzrokiem co kiedyś - czas rozpalić jego namiętność na nowo, niech zda sobie w końcu sprawę, że nadal jesteś piękną i atrakcyjną kobietą, której inni mogą mu zazdrościć.Pojemność: 50 mlStężenie: 0.22 mg/mlSkład:- androstenol- copulins- androsteron- estratetraenolSposób użycia - rozpylić jak ukochane perfumy.Perfumy te mogą stosować wszystkie pełnoletnie Panie.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj