Casual Navy 50ml - feromony dla mężczyzn

Producent, marka: Casual
50,40zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Casual Navy - perfumy z dodatkiem feromonów, których nuta zapachowa jest podobna do Platinum Egoiste Chanel.
Feromony to substancje semiochemiczne, wydzielane przez ludzi, aby wabić ku sobie przedstawicieli płci przeciwnej.
Używanie perfum z zawartością takowych bardzo szybko da efekty w postaci zainteresowania kobiet, w których oczach staniesz się dużo bardziej atrakcyjny.
Dzięki takiemu postrzeganiu przez Panie, zyskasz sporo pewności siebie, co pozwoli Ci szybko udowodnić kobietom, że w stu procentach zasługujesz na ich zainteresowanie.
Dzięki temu szybko poprawisz swój nastrój, będąc bardziej zadowolonym z życia.
Roztaczana przez Ciebie aura wyjątkowości pomoże Ci w kontaktach społecznych oraz w życiu zawodowym, w którym dużo łatwiej będzie Ci stać się autorytetem i liderem, wokół którego gromadzą się ludzie i którego chcą słuchać.Koniec z nieśmiałością - teraz znalezienie, poznanie i rozkochanie w sobie spontanicznej kochanki, z którą spędzisz niezapomniane chwile pełne dzikiej żądzy, lub zmysłowej romantyczki, przy której boku odnajdziesz spokój i szczęście, przestaje być problemem.
Nikt nie dowie się o Twojej inwestycji - feromony same w sobie są bezwonne i jedyne, co poczują kobiety, to zapach Twoich nowych perfum.
W ich oczach staniesz się po prostu bardziej atrakcyjny i męski.
Nie będzie ich obchodzić w jaki sposób pomogłeś im to zrozumieć.Nawet jeśli teraz nikt nie zwraca na Ciebie uwagi, niedługo może się okazać, że to Ty będziesz inicjował rozmowy i flirty, które będą przebiegać według Twoich zasad i reguł!Pojemność - 50 mlSposób użycia - jak klasyczne perfumy,- szyję- dekolt- nadgarstki- skórę za uchem- zgięcie łokcioweProducent: WPJ International

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj