Casual Red 50ml - feromony dla kobiet

Producent, marka: Casual
50,40zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Wspaniałe perfumy Casual Red z dodatkiem feromonów to produkt dla prawdziwych dam, niezależnie od ich potrzeb - ten seksowny zapach sprawdzi się doskonale zarówno jeśli szukasz zmysłowej, romantycznej miłości, jak i pragniesz przeżyć gorące, płomienne, niezobowiązując chwile upojenia.Dzięki korzystaniu z Casual Red na Twojej drodze pojawi się tylu mężczyzn, że z całą pewnością któraś z tych znajomości będzie miała szansę przerodzić się w coś wyjątkowego.
Uwodzący zapach, przypominający perfumy Pure Posion Christian Dior, zawróci w głowie wielu przedstawicielom płci przeciwnej, którzy zdecydują się namiętnie wtargnąć w Twoje życie.Ludzki organizm wydziela feromony w dość skromnych ilościach.
Perfumy Casual Red zawierają taką ich ilość, która zoptymalizuje ich działanie i pozwoli innym ludziom dostrzec Twoje prawdziwe piękno.
Nie ma nic złego w subtelnym podpowiedzeniu reszcie, że jest coś, czego przez brak spostrzegawczości jeszcze nie zauważyli.
Tym bardziej, że nikt się o niczym nie dowie - feromony są bezwonne i niemożliwe do wychwycenia ludzkim okiem, w związku z czym każdy poddany ich działaniu będzie odbierał swoje reakcje jako coś całkowicie normalnego i naturalnego.Fakt bycia docenioną przez innych sprawi, że szybko staniesz się bardziej przebojowa i pewna siebie.
Czas porzucić wizerunek szarej myszki i stać się niezależną kobietą, która doskonale wie czego chce
To pozytywnie wpłynie nie tylko na Twoje życie towarzyskie, ale również zawodowe i codzienne.
Staniesz się osobą bardziej bezpośrednią i otwartą, cieszącą się większym uznaniem.
Produkt ten jest bardzo łatwy w użyciu - rozpylasz go jak tradycyjne perfumy, a feromony zadziałają najefektywniej znajdując się na skórze w okolicach szyi, dekoltu, nadgarstków, skóry za uszami czy zgięć łokciowych.Pojemność: 50 ml Producent: WPJ International

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj