Feromony Love & Desire męskie - 15 ml

59,90zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Wyjątkowa efektywność, unikalny skład, nuta zapachowa pełna energii i świeżości oraz szereg wielu innych właściwości, dzięki którym możesz zmienić swoje życie - zawierające feromony perfumy Love & Desire to produkt wart każdych pieniędzy.Feromony są substancjami semiochemicznymi, które męski organizm wydziela w celu przyciągnięcia do siebie przedstawicielek płci pięknej.
Jest to zatem integralny element relacji damsko-męskich, w związku z czym stosowanie perfum Love & Desire to w rzeczywistości delikatna pomoc naturze przy podkreśleniu swoich atutów, które kobiety powinne były dostrzec znacznie wcześniej.Jeśli marzy Ci się pełen namiętności romans bez zobowiązań, teraz masz gwarancję, że zaczną otaczać Cię kobiety, dostrzegające w Tobie prawdziwego faceta.
Chciałbyś w końcu znaleźć kobietę, która zobaczy w Tobie własnego superbohatera? Od dziś będziesz poznawać tyle Pań, że któraś z tych znajomości z pewnością będzie może przerodzić się w piękną i trwałą historię.Twoja żona przestała widzieć w Tobie obiekt pożądania? Zmień to z nami, przypominając jej, że nadal potrafisz być dla niej najlepszym kochankiem na świecie.Mężczyzna doceniony to mężczyzna pewny siebie, świadomy swoich atutów i przekonany o własnej wartości
Zmiany w postrzeganiu Twojej osoby nie tylko wpłyną korzystnie na Twoje życie towarzyskie, ale również na aspekt zawodowy - ludzie szybko spostrzegą metamorfozę, którą przeszedłeś i zaczną widzieć w Tobie autorytet.
Love & Desire to produkt dla prawdziwych facetów.
Jeśli jesteś takowym, to świetnie, te perfumy tylko podkreślą Twoją męskość.
Jeżeli zaś jeszcze budujesz swoją wielkość - właśnie znalazłeś zapach idealny dla Ciebie.Pojemność: 15 mlStężenie: 0.34 mg/mlKorzystaj jak z ulubionych perfum, największą efektywność zapewni rozpylenie na skórę.Skład:- androstenol- androstenon- androsteron- androstadienonPerfumy mogą stosować wyłącznie osoby pełnoletnie.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj