Kulki analne Fifty Shades of Grey - Pleasure Intensified

Producent, marka: Fifty Shades Of Grey
55,42zł

Rabat 7%

51,16zł

Uwaga! Ten produkt jest w tej chwili niedostępny.


Zobacz podobne, dostępne produkty »
Sklep: Świat Doznań
Oceń ten produkt i podziel się opinią »Czytając trylogię Fifty Shades of Grey zastanawialiście się nad tym, jak dobrze było by bawić się jak Christian i Anastasia?Te kulki tajskie (analne) pomogą ci jeszcze raz doznać przyjemności z tej lektury!Wystarczy, że w najgorętszym momencie wsuniesz je do środka, a potem, ruszając nimi powoli, wyciągniesz.
Ocierając się o ścianki w twojej pupie skutecznie dadzą ci przyjemność rodem z najsławniejszej powieści erotycznej XXI wieku.
Z nimi odkryjesz swój świat doznań!Produkt jest uniseksualny, więc możecie się nim bawić oboje – panowie chętnie odnajdą swój męski punkt G (prostatę), przeżywając jeden z najgłębszych orgazmów w swoim życiu!Gadżet wyposażono w uchwyt-pętelkę by łatwo i bezpiecznie spełniać wasze najbardziej odważne marzenia.
Nie zapomnij także o lubrykancie!Dane techniczne:- długość produktu: 25,4 cm (część użytkowa: 18,4 cm)- średnica kulek: 2,5 cm- obwód: 7,6 cm- materiał: silikon medyczny- bez dodatku lateksy oraz ftalanów- produkt w pełni wodoodporny* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj