Casual Green 50ml - feromony dla mężczyzn

Producent, marka: Casual
50,40zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Feromony są wydzielane przez mężczyznę po to, żeby zainteresować swoją osobą kobiety.
Casual Green, perfumy z dodatkiem feromonów, pomogą Ci zintensyfikować moc działania na podświadomość dam.
Marzysz o dzikiej, zmysłowej przygodzie z dopiero co poznaną kobietą? Teraz możesz flirtować na swoich własnych zasadach, niejednokrotnie będąc zaskoczonym swobodą, z jaką przychodzi Ci rozpalanie płci pięknej.A co, jeśli szukasz miłości? Nadal jesteś w odpowiednim miejscu.
Kobiety zachwycą się Tobą i staniesz się dla nich dużo bardziej atrakcyjny, co w dłuższej perspektywie czasowej może zaowocować znalezieniem miłości i rozpoczęciem stałego związku.Jesteś nieśmiały i z trudem przychodzi Ci budowanie kontaktów społecznych, a w trakcie imprez lub spotkań towarzyskich siedzisz z boku? Od dziś nic nie stoi na przeszkodzie, abyś został duszą towarzystwa, stając się charyzmatycznym facetem, wokół którego gromadzą się inni ludzie.Ciężko Ci idzie podczas rozmów o pracę? Czas na zyskanie przebojowości i siły przebicia!Perfumy te, pod względem zapachu podobne do Cool Water Davidoff, oprócz dużej efektywności, charakteryzują się sensualną nutą zapachową i długim czasem działania.
Feromony występują w naturze, wydzielane przez nas po to, żeby kobiety szalały na naszym punkcie.
Już teraz możesz zasugerować im nieco, że jesteś naprawdę atrakcyjnym gościem, który szybko może przeistoczyć się w ich prywatnego bohatera.
Jeśli istnieje możliwość nagłego poprawienia swojego życia towarzyskiego, po cóż czekać lub z tego rezygnować? Pojemność - 50 mlZaaplikować na:- szyję - dekolt- zgięcia łokciowe- nadgarstki- skórę za uchemProducent: WPJ International

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj