Feromony Love & Desire damskie - 15 ml

59,90zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Perfumy Love & Desire z dodatkiem feromonów to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci porzucić wizerunek nieśmiałej szarej myszki i w końcu udowodnić światu jak wyjątkową jesteś kobietą.

Szukasz romantycznej miłości i opiekuńczego faceta, z którym spędzisz resztę życia? Już teraz możesz sprawić, że mężczyźni zaczną Cię otaczać, a wśród nich może znaleźć się właśnie ten jedyny!
Marzy Ci się ognisty romans bez zobowiązań i prawdziwa jazda bez trzymanki? Masz szansę przyciągnąć do siebie zachwyconych Tobą mężczyzn, którzy nie oderwą od Ciebie wzroku.
Nie czujesz się zbyt pewnie w pracy, na studiach lub podczas rozmów kwalifikacyjnych, brakuje Ci pewności siebie, a chciałabyś wreszcie wyjść przed szereg? Teraz inni ludzie zaczną Cię podziwiać i dostrzegać w Tobie wszystko, co wyjątkowe!
Na imprezach siedzisz z boku i słuchasz innych osób? Zostanie duszą towarzystwa jeszcze nigdy wcześniej nie było tak proste.
Nie potrafisz odnaleźć radości z życia? Teraz, będąc docenioną przez pozostałych, poprawisz swoje samopoczucie i zaczniesz kroczyć przez życie z podniesioną głową.

Jeśli zaś jesteś kobietą, która wie, czego chce, teraz możesz wprawić wszystkich facetów w jeszcze większy zachwyt Twoją osobą.
To wszystko w postaci tych niezwykłych perfum, które zawierają bezwonne i niemożliwe do wykrycia feromony, przez co osoby poddane ich działaniu nie zorientują się, że subtelnie pomogłaś im dostrzec swój blask.
Same perfumy charakteryzuje sensualny owocowo-kwiatowy zapach.W warunkach naturalnych ludzki organizm produkuje feromony w stosunkowo skromnej ilości - teraz możesz pomóc naturze i ułatwić facetom dostrzeżenie Twojego piękna
Czas, aby w końcu zauważono, jak atrakcyjną kobietą jesteś! Love & Desire to produkt bardzo wysokiej jakości, cechuje go wysoka efektywność i zadowolenie użytkowników.Perfumy Love & Desire z dodatkiem feromonów o pojemności 15 ml to produkt o intensywnym działaniu, który stosować trzeba z umiarem! Pojemność: 15 mlStężenie: 0.36 mg/mlSkład:- androstenol- copulins- androsteron- estratetraenolAplikować na skórę na szyi, nadgarstkach, zgięciach łokciowych, za uszami czy w okolicy dekoltu.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj