Środek antybakteryjny Fleshlight Wash 100ml

Producent, marka: Fleshlight
28,39zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »Najlepszy sposób na zachowanie swojej zabawki Fleshlight w idealnym stanie.

Nie ma niczego dziwnego w tym, że chcemy by nasz gadżet, a tym bardziej tak intymny jak wysokiej klasy masturbator, był zawsze w dobrym stanie, zawsze gotowy do użytku kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.
Taki efekt osiągniemy odpowiednio o niego dbając, a nic nia nada się do tego lepiej niż preparat specjalnie do tego stworzony.
Firma Fleshlight tworząc formułę tego lubrykanta testowała jego wpływ na opatentowany materiał SuperSkin, dzieki czemu udało się osiągnąć skład idealny, mający świetny wpływ na wszystkie zabawki tej marki.

Korzyści:- specjalnie do mycia Twojego produktu Fleshlight,- przeciwbakteryjny,- zawiera triklosan poprawiający możliwości czyszczące oraz higienę produktu,- można używać także do innych produktów erotycznych- bez alkoholu,- nie pozostawia tłustych śladów- nie niszczy powierzchni sylikonowych, lateksowych oraz SuperSkin.
Specyfikacja produktu:- pojemność 100 ml Sposób użycia: - do mycia użyj ciepłej wody zmieszanej z Fleshlight Wash,- wyczyszczony produkt opłucz i pozwól mu wyschnąć w maksymalnie przewiewnym miejscu.


Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj