PHEROMAX OXYTRUST Man (próbka 1ml)

Producent, marka: Pheromax
54,00zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Pheromax w unikatowej wersji OxyTrust to produkt idealny dla mężczyzn, którzy nie tylko pragną rozpalać kobiety do czerwoności, ale również poprawić swój wizerunek i wskoczyć na wyższą pozycję w hierarchii społecznej czy zawodowej
Wyjątkowość wersji OxyTrust wynika z dodania do standardowej wersji feromonów Pheromax hormonu miłości - oksytocyny.
Ten neuropeptyd pomaga w sprawniejszym kształtowaniu zaufania i bardzo korzystnie wpływa na budowanie relacji międzyludzkich.
Oczywiście, feromony Pheromax OxyTrust znakomicie sprawdzają się jako niewidzialny afrodyzjak, dzięki któremu kobiety zaczną postrzegać Cię jako niezwykle pociągającego i męskiego.
Staną się wobec Ciebie wyjątkowo rozmowne, towarzyskie i otwarte, Ty zaś niejednokrotnie będziesz zaskoczony własnymi umiejętnościami w dziedzinie podrywu i flirtu.
Twoja błyskotliwość i przebojowość zaskoczy zarówno Panie, jak i samego Ciebie.
Użytkowanie feromonów wpłynie również na postrzeganie Twojej osoby przez konkurentów, np.
zawodowych.
Od tej chwili będą na Ciebie spoglądali z dużo większym szacunkiem oraz podziwem.
Żadna rozmowa kwalifikacyjna czy sytuacja w pracy lub na studiach nie będzie Ci straszna.
Czas na przejęcie kontroli i pokazaniu światu swojej siły.Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że Ty nie musisz się zmieniać, i to ani trochę! Pheromax OxyTrust wpłynie na podświadomość innych ludzi, którzy teraz szybciej dostrzegą Twoje walory, atuty i zalety, traktując ich istnienie jako coś calkowicie normalnego i naturalnego.
Feromonów nie da się wyczuć lub dostrzec.Niewielki rozmiar tej próbki nie dość, że idealnie sprawdza się w podróży czy na imprezie, kiedy musisz być przygotowany na różne sytuacje losowe, to jeszcze nie generuje ryzyka nieudanego zakupu.
Choć opinie na temat tego produktu wskazują jednoznacznie, że jedyne, na co możesz narzekać podczas stosowania Pheromaxu OxyTrust, to nadmiar zainteresowanych i pełnych pożądania kobiet
Pojemność: 1 mlStężenie: 0.035%Najlepiej aplikować na:- szyję- klatkę piersiową - nadgarstki- skórę za uszami- zgięcia łokciowe

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj