Prezerwatywy Unimil SKYN Ekstra Nawilżone nielateksowe (1op./3szt.)

Producent, marka: Unimil
13,08zł

Rabat 2%

12,79zł

Uwaga! Ten produkt jest w tej chwili niedostępny.


Zobacz podobne, dostępne produkty »
Sklep: Świat Doznań
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Jeżeli zapytany o to, z czym kojarzą Ci się prezerwatywy, odpowiadasz „przykra konieczność”, to znaczy, że jeszcze nie miałeś okazji dać szansy prezerwatywom SKYN, które otworzą przed Tobą świat zupełnie nowych doznań! Są to prezerwatywy, które dzięki zastosowaniu ultracienkiego materiału pozwalają naprawdę odczuć ciało partnera w trakcie stosunku, dzięki czemu można doświadczyć bliskości na nieznanym wcześniej poziomie.
Załóż komfortową prezerwatywę i...
zapomnij o jej istnieniu, ciesząc się seksem na najwyższym poziomie! Zapewnia to zastosowana przy produkcji prezerwatyw SKYN technologia Sensoprene™, dzięki której poliprozen, z którego są produkowane jest ledwie wyczuwalny
Wygodny kształt oraz dodatkowe nawilżenie prezerwatyw SKYN Ekstra Nawilżane sprawi, że oboje partnerów nie odczuje najmniejszego dyskomfortu w trakcie stosunku.
Jeżeli istnieją nawilżacze, których zawsze mieliście ochotę użyć, ale nie można było ich stosować z lateksem – z prezerwatywami SKYN nie jest to problem! Fanami SKYN są również osoby uczulone na lateks, które dzięki poliprozenowi mogą teraz bez przeszkód uprawiać bezpieczny i niezwykle przyjemny seks.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj