Prezerwatywy Durex Close Fit A3

Producent, marka: Durex
15,39zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Firma Durex wciąż wprowadza nowatorskie modele prezerwatyw, które pozwalają czerpać radość z pełnych namiętności momentów w optymalny sposób.
Prezerwatywy Durex Close Fit zostały opracowane, by ściśle dopasowywać się do członka, dzięki czemu korzystanie z nich jest czystym relaksem! Dzięki ich prostym ściankom możliwe jest dokładne dopasowanie, które sprawia, że prezerwatywa świetnie trzyma się na członku, co ma duże znaczenie w trakcie intensywnych zbliżeń.
Na tym nie kończą się atuty Durex Close Fit, wśród których należy wymienić również przyjemny zapach oraz rewelacyjny środek nawilżający, który poprawia komfort obojga partnerów.

Durex jest najbardziej znaną firmą produkującą prezerwatywy, której produkty już od 80 lat pozwalają na uprawianie seksu w sposób tak bezpieczny i komfortowy, jak to tylko możliwe.
Renoma, którą cieszy się marka jest rezultatem dużej dbałości o jakość, dlatego kupując prezerwatywy firmy Durex, możecie być spokojni o bezpieczeństwo – firma zadbała o dokładne testy elektroniczne oraz dermatologiczne.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj