Próbka 3ml - Żel nawilżający - Intimate Organics Hydra Water Based Lube

Żel nawilżający - Intimate Organics Hydra Water Based Lube Jeszcze lepszy poślizg Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min

Producent, marka: Intimate Organics
19,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Żel nawilżający - Intimate Organics Hydra Water Based LubeJeszcze lepszy poślizg Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min.
środków nawilżających i olejków do masażu.
Przez ten czas zdobyli nie tylko uznanie klientów ale i wiele branżowych nagród, które najlepiej świadczą o jakości ich produktów.
Organiczne, nie testowane na zwierzętach, odpowiednie dla wegan, certyfikowane – najwyższa klasa środków intymnych dla wymagających i świadomych użytkowników.
Najwyższej jakości żel, przeznaczony dla wymagających użytkowników.
Zarówno jeśli chodzi o właściwości jak i skład zadowoli wytrawne gusta i sprawi, że będziecie mieli z seksu jeszcze większą przyjemność.Jest to lubrykant bazujący na wodzie, a więc możliwy do stosowania ze wszystkimi rodzajami akcesoriów erotycznych.
By jednak uzyskać jeszcze lepsze właściwości w jego formule znajduje się naturalna celuloza, pozyskiwana z roślin.Konsystencja jest niebywale jedwabista, delikatna, pięknie się rozprowadza – no i długo utrzymuje swoje właściwości.
Świetny produkt od stosowania podczas gry wstępnej, seksu.
Można bez problemu i bez nieprzyjemnych wrażeń pieścić oralnie miejsca nim pokryte.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj