Próbka 3ml - Lubrykant rozgrzewający - Intimate Organics Melt Warming Lubricant

Lubrykant rozgrzewający - Intimate Organics Melt Warming Lubricant Ciepło w gorących chwilach Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min

Producent, marka: Intimate Organics
19,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Lubrykant rozgrzewający - Intimate Organics Melt Warming LubricantCiepło w gorących chwilach Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min.
środków nawilżających i olejków do masażu.
Przez ten czas zdobyli nie tylko uznanie klientów ale i wiele branżowych nagród, które najlepiej świadczą o jakości ich produktów.
Organiczne, nie testowane na zwierzętach, odpowiednie dla wegan, certyfikowane – najwyższa klasa środków intymnych dla wymagających i świadomych użytkowników.
To, że seks i gra wstępna potrafią was rozgrzać to wiemy ;) Ale czemu by nie przydać tym jakże miłym igraszkom dodatkowych bodźców? Ciepłych – a jakże.
Dzięki zastosowaniu środka nawilżającego przyjemność z seksu widocznie i natychmiastowo rośnie.
Ten zaś środek posiada ciekawą właściwość, bowiem po naniesieniu na skórę leciutko rozgrzewa.
Rozchodzące się fale ciepła dodają pikanterii waszym zabawom, sprawiają, że wrażenia są ciekawsze, bardziej zróżnicowane niż zazwyczaj.
To bardzo miły dodatek do wyposażenia każdej sypialni i wart wypróbowania chociaż raz.Co ciekawe zastosowano to jako środek rozgrzewający nie mentol, jak bywa w większości tego typu lubrykantów ale wyciąg z kory cynamonu.
Do tego właściwości nawilżające zapewnia naturalnie pozyskiwana gliceryna.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj