Próbka 3ml - Żel nawilżający - Intimate Organics Elite Shiitake Glide

Żel nawilżający - Intimate Organics Elite Shiitake Glide Naturalny silikon Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min

Producent, marka: Intimate Organics
19,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Żel nawilżający - Intimate Organics Elite Shiitake GlideNaturalny silikon Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min.
środków nawilżających i olejków do masażu.
Przez ten czas zdobyli nie tylko uznanie klientów ale i wiele branżowych nagród, które najlepiej świadczą o jakości ich produktów.
Organiczne, nie testowane na zwierzętach, odpowiednie dla wegan, certyfikowane – najwyższa klasa środków intymnych dla wymagających i świadomych użytkowników.
Wiele osób najbardziej chwali sobie środki nawilżające bazujące na silikonie, przedkładając je nad wodne.
I to fakt, że mają one masę zalet, jednak ciężko było im spełnić jeden szczególny wymóg – mianowicie naturalność składu.
Użytkownicy preferujący produkty w jak największym stopniu wolne od chemii, naturalne, czy wręcz oznaczone jako ekologiczne czy organiczne nie mieli możliwości zaopatrzenia się w odpowiadające im żele silikonowe.
Oczywiście ta potrzeba rynku i klientów spowodowała, że na rynek wprowadzono bardzo interesującą nowinkę.Prezentowany środek nawilżający jest bowiem naturalny.
Silikon najwyższej jakości i czystości pozyskano na jego potrzeby z japońskich grzybów shiitake a całość wzbogacono naturalną witaminą E.Powstał wysokiej jakości produkt dla wymagających konsumentów, spełniających standardy zarówno naturalności jak i wysokiej użyteczności i skuteczności.Jedwabista gładkośc utrzymuje się długo na skórze i pozwala na cieszenie się świetnym seksem i świetnym poślizgiem.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj