Środek nawilżający o działaniu stymulujacym - Sliquid Organics Sensation Lubricant 125 ml

Środek nawilżający o działaniu stymulujacym - Sliquid Organics Sensation Lubricant 125 ml Dwa w jednym Dobre nawilżanie do droga do przyjemności

Producent, marka: Sliquid
79,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Środek nawilżający o działaniu stymulujacym - Sliquid Organics Sensation Lubricant 125 mlDwa w jednym Dobre nawilżanie do droga do przyjemności.
Ale gdy ma ono jeszcze działanie stymulujące to już jesteśmy jedną nogą na ścieżce do potężnego orgazmu.
Tak jest właśnie w tym przypadku.
Sensation to wysokiej klasy środek nawilżający bazujący na naturalnych składnikach.
Zastosowano w nim jednakże prócz nawilżających czynniki stymulujące, podnoszące wrażliwość na doznania, między innymi mentol.
Objawia się to wrażeniem lekkiego chłodu, który wraz z tarciem wynikającym z pieszczoty lub użycia akcesoriów erotycznych czy penetracji zmienia się w ciepło.
Rozpływające się falami po intymnych miejscach sprawia że mocniej odczuwają one przyjemność, staje się ona bardziej głęboka a nawet wyraźnie pojawia tam, gdzie wcześniej ledwo było o niech słychać.
Tym samym dostajemy środek, który przynosi więcej radości z seksu, szczególnie kobiecie, wyczulając jej najwrażliwsze miejsca, a zwłaszcza klitoris, na nawet najdrobniejszy z zabiegów miłosnych partnera.
Cechy produktu: wykazuje działanie stymulujące bazuje na składnikach pozyskanych z roślin 100% vegan friendly nie plami, bez smaku i zapachu zgodny z naturalną lubrykacją człowieka neutralne pH nie testowany na zwierzętach długi czas działania można stosować z lateksem, gumą, plastikiem nie zawiera gliceryny, parbenów hypoalergiczny produkcja USA Składniki:Organic Aloe Barbadensis Decolorized Leaf Juice, Plant Cellulose (from Cotton), Natural Tocopherols (Vitamin E), Cyamopsis (Guar Conditioners), Organic Extracts of Hibiscus, Flax, Green Tea & Sunflower Seed, Food Grade Menthol, Potassium Sorbate, Citric Acid

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj