Mocne zwężenie pochwy z żelem Viamax Tight Gel 50 ml

Mocnezwężenie pochwy z żelem Viamax TightGel 50 mlGdyciaśniej znaczy lepiejGdyciaśniej znaczy przyjemniejdużatubka 50mlBywa,że z wiekiem przyjemność z seksu potrafi się obniżyć z przyczynnaturalnych, fizycznych, ale przecież niepożądanych.Wpływna...

Producent, marka: Viamax
79,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Mocnezwężenie pochwy z żelem Viamax TightGel 50 mlGdyciaśniej znaczy lepiejGdyciaśniej znaczy przyjemniejdużatubka 50mlBywa,że z wiekiem przyjemność z seksu potrafi się obniżyć z przyczynnaturalnych, fizycznych, ale przecież niepożądanych.Wpływna kondycję mięśni pochwy ma zarówno intensywność życiaseksualnego jak i chociażby poród.
Szczególnie po tymostatnim doświadczeniu wiele kobiet i par twierdzi, że seks niejest już takim dogłębnym przeżyciem (nota bene polecamy teżskorzystanie z uznanego środka do ćwiczenia mięśni Kegla –kulek gejszy, które oferujemy w szerokim wyborze).
Ale nieznaczy, że taki stan musimy zaakceptować!Kierującsię azjatycką tradycją, wiedzą i ziołami szwedzka firma Viamaxzaproponowała paniom środek poprawiający ciasnotę pochwy.
Żelten spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, jego formuła jestbowiem skuteczna, efektowna i co ważne – bezpieczna.Zwiększenieelastyczności ścianek pochwy pozwoli im zbliżyć się do siebie,stać się ciaśniejszymi.
Dzięki temu zarówno kobiece jak imęskie doznania z seksu wzrosną.
Oboje poczują rozkosz płynącąz mocnego uścisku i pełnego wypełnienia.Niechciaśniej znaczy przyjemniej – z Viamex Tighty Gel.Podziękujecienam później.Sposóbużycia: nanieść na ścianki iwejście do pochwy ok.
15 min przed zbliżeniem.Dlatrwałego zwiększenia ciasnoty i elastyczności sugerujemy równieżzakup kulek gejszySkład:Aqua, White Kwao Krua Extract (Pueraria mirifica), Propylene glycol,Arginine, Peg-40 Hydrogenated Castor oil, Carbomer, Phenoxyethanol,Methylparaben, Ethylparaben, Witch Hazel extract (Hamamelisvirginiana), Propylparaben, Isobutylparaben, Sodium Pca, Cetylalcohol, Hydrolyzed Pumpkin Seedcake (Cucurbita pepo), Butyleneglycol.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj