Próbka 3ml - Smakowy żel nawilżający - Intimate Organics Vanilla Caramel Lube wanilia i karmel

Smakowy żel nawilżający - Intimate Organics Vanilla Caramel Lube 3 ml Pyszny, świeży smak i zapach wersja: wanila i karmel Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min

Producent, marka: Intimate Organics
19,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Smakowy żel nawilżający - Intimate Organics Vanilla Caramel Lube 3 mlPyszny, świeży smak i zapachwersja: wanila i karmel Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min.
środków nawilżających i olejków do masażu.
Przez ten czas zdobyli nie tylko uznanie klientów ale i wiele branżowych nagród, które najlepiej świadczą o jakości ich produktów.
Organiczne, nie testowane na zwierzętach, odpowiednie dla wegan, certyfikowane – najwyższa klasa środków intymnych dla wymagających i świadomych użytkowników.
Świetnej jakości środek nawilżający, który czaruje nas naturalnością smaku i zapachu.
Dzięki użyciu tylko składników roślinnych mogą go stosować również wegetarianie i weganie.
Jakość żelu zaspokoi nawet wymagających użytkowników, bowiem środek znakomicie nawilża, utrzymuje długo efekt i współgra z naturalnym pH ciała.
Obecne w jego formule są składniki organiczne, co gwarantuje maksymalną troskę o własne ciało, które przecież wystarczająco już faszerowane jest chemią.Żelu można używać podczas seksu klasycznego jak i oralnego, gdzie doda miłości francuskiej nowego, ciekawego smaku.
Wydajny, naturalny, skuteczny – smaczny.
Polecamy.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj