Sonda analna wibrująca - Rocks-Off Petite Sensations Pearls Purple

Sonda analna wibrująca - Rocks-Off Petite Sensations Pearls Purple Dobra na początek Każdy miłośnik seksu analnego wie, jak dużą przyjemność sprawia penetracja przy której płynnie zmienia się średnica korka czy sondy

Producent, marka: Rocks Off
119,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Sonda analna wibrująca - Rocks-Off Petite Sensations Pearls PurpleDobra na początek Każdy miłośnik seksu analnego wie, jak dużą przyjemność sprawia penetracja przy której płynnie zmienia się średnica korka czy sondy.
Na tej właśnie zasadzie bazuje również niniejszy model, który zaproponować można osobom dopiero poznającym przyjemności analnych igraszek.
Mięciutki, aksamitny silikon bardzo dobrze będzie odczuwany przez ciało, szczególnie jeśli potraktujecie go solidną dawką wodnego środka nawilżającego.
Płynnie poruszając się w anusie na zmianę będzie go rozwierał i pozwalał się zacisnąć, co znakomicie stymuluje i mężczyzn i kobiety.
Przy tym średnica kolejnych „kulek” jest na tyle nieduża, że nawet jeśli jest to wasze pierwsze wejście od tyłu nie odczujecie dyskomfortu.Aby zaś przyjemność byłą jeszcze większa na końcu sondy umieszczona jest jednostka wibrująca.
Pracuje ona w 3 prędkościach i 4 programach, śląc drgania i pulsacje by dostarczyć dodatkowej porcji przyjemności.Dobry sposób na rozpoczęcie analnej przygody.
Cechy produktu: nieduże rozmiary, w sam raz dla początkujących aksamitnie gładki silikon 3 prędkości, 4 programy pracy wodoodporność

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj