Koraliki analne - Miss V Bubbles Electric Pink

Koraliki analne - Miss V Bubbles Electric Pink Dla niej i dla niego Koraliki analne w wersji uniseks, bowiem i dla kobiet i dla mężczyzn penetracja analna tego rodzaju gadżetem będzie równie stymulująca

Producent, marka: Miss V
59,00zł

Uwaga! Ten produkt jest w tej chwili niedostępny.


Zobacz podobne, dostępne produkty »
Sklep: Pokój Rozkoszy
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Koraliki analne - Miss V Bubbles Electric PinkDla niej i dla niego Koraliki analne w wersji uniseks, bowiem i dla kobiet i dla mężczyzn penetracja analna tego rodzaju gadżetem będzie równie stymulująca.
Kuleczki wsuwamy do anusa po kolei, jeden z drugim, nie spiesząc się i czyniąc z tego na przykład jeden z elementów gry wstępnej.
Koraliki wchodzić będą bezproblemowo, są bowiem niedużych rozmiarów, w dodatku stopniowo się rozszerzających.
Przejście każdego kolejnego owocuje troszkę większym otwarciem i rozluźnieniem anusa i nikomu raczej nie sprawi trudności aplikacja całej długości sondy – nawet osobom dopiero eksperymentującym ze stymulacją analną.
Nie zapominajmy przy tym o sporej dawce wodnego środka nawilżającego, bowiem po aplikacji kulek drugą czynnością jest ich wyjęcie – ale to z kolei należy robić stanowczo, energicznie, w zależności od preferencji może nawet i gwałtownie.
Jeśli zrobimy to w momencie orgazmu, nieważne męskiego czy kobiecego, okaże się on dużo silniejszy niż normalnie.
Bardziej intensywny i głęboki, w przypadku panów skutkujący też potężniejszym wytryskiem.Urocze serduszko będące rękojeścią koralików nadaje całości przyjazność, zaś same wymiary nawet dla początkujących nie będą nadmierne.
Cechy produktu: materiał: silikon medyczny długość 30cm

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj