Żel stymulujący klitoris - System Jo Warm & Buzzy Original Stimulant 10 ml

Żel stymulujący klitoris - System Jo Warm & Buzzy Original Stimulant 10 ml Zmieniające się doznania Nigdy dość sposobów, by dopieścić kobietę

89,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Żel stymulujący klitoris - System Jo Warm & Buzzy Original Stimulant 10 mlZmieniające się doznania Nigdy dość sposobów, by dopieścić kobietę.
Ten żel jest jednym z nich – a jednocześnie jest dwoma.
Ma bowiem ciekawy efekt, zmieniający się w czasie.Po aplikacji na łechtaczkę odczuwane jest leciutkie nazwijmy to łaskotanie.
Ale to dopiero rozgrzewka – i nie jest to jedynie gra słów, bowiem faktycznie pojawi się zaraz uczucie ciepła rozpływające się od klitorisu na wszystkie, jakże interesujące, strony.
I będzie się ono nasilać, aż przerodzi wręcz w wibrujące drżenie, stawiające łechtaczkę na baczność i sprawiające, że będzie ociekała wilgocią przyjemności.
Efekt utrzyma się aż do 45 minut, nie jest to więc jednorazowe i chwilowe uczucie, ale towarzyszyć będzie ono kobiecie długo i namiętnie.Żel bazuje na wodzie, więc jego aplikacja jest prosta a użycie możliwe z prezerwatywami, dowolnymi akcesoriami erotycznymi czy też oczywiście w czasie gry wstępnej.
W składzie znajdziemy też olej kokosowy oraz masło shea – stosowane często w kosmetyce, mają bowiem dobroczynny wpływ na skórę, nawilżają, ujędrniają i koją ją, co w przypadku miejsc intymnych na pewno jest mile widziane.Prosty w aplikacji i wybuchowy w doznaniach żel.
Cechy produktu: efekt narastający się w czasie intensywny zapach uczucie chłodnego orzeźwienia nie zawiera L-Argininy ani parbenów

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj