Sensuva ON Power Glide for Him - Żel na potencję 1 dawka

Sensuva ON Power Glide for Him - Żel na potencjęZwiększa możliwości seksualne mężczyznPogłębia satysfakcję z seksuOpakowanie w saszetce, 1 porcja

Producent, marka: Sensuva
19,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Sensuva ON Power Glide for Him - Żel na potencjęZwiększa możliwości seksualne mężczyznPogłębia satysfakcję z seksuOpakowanie w saszetce, 1 porcja.
Żel dostępny również w większych opakowaniach.Sięgnij po niego gdy jesteś wpotrzebie albo prewencyjnie, gdy czeka cię seks, w którymprzecież chcesz pokazać się z jak najlepszej strony.
Jaknajbardziej męskiej.Power Glide to żel działający szybko izdecydowanie, przeznaczony dla mężczyzn.
Jego zastosowaniepowoduje zwiększenie doznań i gwałtowny napływ krwi.
Członekzdaje się być grubszy, jędrniejszy a płynąca z jego użyciaprzyjemność jest pełniejsza i bardziej satysfakcjonująca.
Tenhybrydowy żel to banalny w użyciu środek, który wystarczypo prostu rozprowadzić na członku i wmasować.Zwiększone możliwości mężczyznynieść będą rzecz jasna również poprawę doznań dlakobiety, która będzie dzięki temu czerpała większąrozkosz z seksu.Poprawiając jego możliwościpoprawiacie swoje doznania!Cechy produktu: pojemność 3ml, opakowanie jednorazowezwiększa męskie możliwości iwzmacnia doznania

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj