Wibrator miękki - Svakom Barbara Ultra-Soft Vibrator Czerwony

Wibrator miękki - Svakom Barbara Ultra-Soft Vibrator Cudownie delikatny Cechą szczególną tego modelu jest zastosowanie na pokryciu bardzo, bardzo delikatnego silikonu

Producent, marka: Svakom
349,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Wibrator miękki - Svakom Barbara Ultra-Soft VibratorCudownie delikatny Cechą szczególną tego modelu jest zastosowanie na pokryciu bardzo, bardzo delikatnego silikonu.
Uzyskano przez to efekt niezwykłej miękkości i subtelności, odczuwalnie różniący się podczas penetracji czy stymulacji łechtaczki od klasycznych rozwiązań.
Taki sposób pokrycia można polecić paniom ceniącym sobie pieszczoty delikatne, nierzadko długie, którym zależy na jak największym komforcie i które nie przepadają po prostu za twardością typowej powłoki.Jeśli chodzi o funkcjonalność mamy tutaj bardzo ładnie wyprofilowany trzon, specjalizujący się w stymulacji punktu G.
Wygięta forma doskonale dopasowanie się do anatomii ciała, pozwalając na gładkie i płynne ruchy podczas penetracji i doskonalsze dotarcie do punktu G.
Dzięki specjalnie nieregularnej powierzchni jego pobudzenie będzie bardziej intensywne, mocne i różnorodne.Dopełnieniem oferty tego modelu jest oczywiście stymulator łechtaczki, dokładający swoją porcję pieszczot i pozwalający kobiecie przekroczyć granicę ekstazy.Arcyciekawą funkcją jest program inteligentnej stymulacji, SVAKOM Intelligent Mode, przeprowadzający kobietę przez kolejne stadia pieszczoty, wzorując się na naturalnym rytmie – najpierw powoli, delikatnie, subtelnie, by potem przyspieszać, zmieniać rytm, tempo i siłę, pulsować, drgać prowadząc nieodwołalnie do potężnego orgazmu.
Program opracowany został przy konsultacji z użytkowniczkami i seksuologami i jest naprawdę niezwykle skutecznym sposobem pracy a można używać go zamiast sterowania ręcznego.
Rozkosznie miękki model, pozwalający na przeżycie subtelnej, delikatnej a przecież sięgającej do głęboko rozkoszy.
Cechy produktu: wymiary 180x90x36mm pokrycie z miękkiego silikonu programy wibracji 7+1 waga 138g ładowanie 1,5h pozwala na pracę do 2h bateria 430mAh, polymer lithium wodoodporny IPX7

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj