Środek nawilżający - Uberlube Foil Pack 2,5ml

Środek nawilżający - Uberlube Foil Pack 2,5 ml Jakość i styl. Środki nawilżające coraz częściej przestają być wstydliwym zakupem a stają się niezbędnikiem zapewniającym udane życie seksualne

Producent, marka: My Size
19,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Środek nawilżający - Uberlube Foil Pack 2,5 mlJakość i styl.Środki nawilżające coraz częściej przestają być wstydliwym zakupem a stają się niezbędnikiem zapewniającym udane życie seksualne.
A przez to nad ich kreowaniem sztaby fachowców – od seksuologów po specjalistów od designu.Uberlube to taka właśnie marka.
Nowoczesna, gotowa sprostać wszelkim oczekiwaniom użytkowników, łącząca w sobie wygodę, wydajność, użyteczność i styl.
Chociaż jako środek nawilżający przeznaczony jest siłą rzeczy do seksu, to jednak bez problemu można stosować go również w życiu codziennym, by zmniejszyć tarcie i ocieranie w różnych poza łóżkowych sytuacjach.
Może to być normalna, codzienna higiena ciała i jego nawilżanie, a może to być stosowanie przed siłownią, uprawianiem sportów.
Jest to produkt unisex, można go stosować w czasie seksu hetero i homoseksualnego, w każdym wieku zapewni zdrowe, długie i komfortowo odczuwane nawilżenie.Bez problemu można go również przewozić ze sobą by zawsze mieć pod ręką i nie wstydzić się wyjęcia – opakowanie jest ładne, stylowe, dostępne są też specjalne mini kartridże z małymi porcjami środka.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj