MEGASIZE 5ml - Najsilniejsze feromony stężone dla mężczyzn

MEGASIZE 5ml Pheromony - skoncentrowane feromony męskie, zapachowe Poznaj siłę SKONCENTROWANYCH feromonówChcesz uwodzić, fascynować, rozbudzać kobiece zmysły? Potrzebujesz czegoś, co wzmocni Twoją pewność siebie i sprawi, że najbardziej atrakcyjne...

Producent, marka: Proseed
69,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

MEGASIZE 5ml Pheromony - skoncentrowane feromony męskie, zapachowe Poznaj siłę SKONCENTROWANYCH feromonówChcesz uwodzić, fascynować, rozbudzać kobiece zmysły? Potrzebujesz czegoś, co wzmocni Twoją pewność siebie i sprawi, że najbardziej atrakcyjne kobiety nie będą mogły uwolnić się spod Twojego wpływu? Chcesz przyciągać spojrzenia w każdym towarzystwie?Wypróbuj MEGASIZE 5ml Pheromon zanim inni poznają jego sekretMEGASIZE 5ml Pheromon to wyjątkowo silna dawka feromonów, stworzona specjalnie dla mężczyzn.
Jest tak silna, że możesz ją stosować wyłącznie na ubranie, a nie bezpośrednio na ciało.Jak działa MEGASIZE 5ml Pheromon?MEGASIZE 5ml Pheromon to unikalna kompozycja zapachowa wzbogacona o mocno skoncentrowane feromony.
Kuszący zapach zwraca uwagę, a feromony – przechodząc w stan lotny i uwalniając się stopniowo – oddziałują podświadomie na zmysły Twoje, a także osób w Twoim otoczeniu.Feromony to substancje, którym nie sposób się oprzeć.
Wychwytywane przez zmysł powonienia, sprawiają, że mózg otrzymuje wyraźny sygnał erotyczny.
W ten sposób podświadomie zwiększasz zainteresowanie ze strony partnerki, ale także potęgujesz własne możliwości seksualne.MEGASIZE 5ml Pheromon doskonale współgra z naturalnymi feromonami wydzielanymi przez Twoje ciało, ale wielokrotnie wzmacnia ich działanie.Co zyskujesz? Przyciągasz kobiece spojrzenia i wzbudzasz zainteresowanie.
Zwiększasz pewność siebie w relacjach seksualnych.
Podwyższasz skuteczność oddziaływania w kontaktach towarzyskich.
Wzmacniasz podniecenie i łatwiej osiągasz satysfakcję seksualną.
Potęgujesz swoją atrakcyjność.
Odprężasz się i poprawiasz nastrój.RekomendacjeMEGASIZE 5ml Pheromon polecamy mężczyznom, którzy chcą w pełni wykorzystać swoją atrakcyjność w relacjach z płcią przeciwną.
Zapachowe feromony ułatwiają nawiązywanie kontaktów i potęgują zdolność uwodzenia.
Z tego względu polecamy je zarówno mężczyznom zdecydowanym i pewnym siebie, jak i tym, którzy nie są przekonani o własnej atrakcyjności.Jak stosować?Spryskaj ubranie niewielką ilością MEGASIZE 5ml Pheromon.
Skoncentrowane feromony zapachowe MEGASIZE to nie kosmetyk! Unikaj nanoszenia ich na skórę.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj