Cukierkowe nakładki na sutki - Candy Nipple Tassels

Cukierkowe nakładki na sutki - Candy Nipple Tassels Czyż to nie słodki widok? Jedną z rzeczy, którą bez wątpienia uwielbiają robić mężczyźni z kobiecymi piersiami jest ich całowanie, ssanie, lizanie i inne przyjemne czynności wykonywane językiem...

Producent, marka: Spencer And Fleetwood
26,99zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Cukierkowe nakładki na sutki - Candy Nipple TasselsCzyż to nie słodki widok? Jedną z rzeczy, którą bez wątpienia uwielbiają robić mężczyźni z kobiecymi piersiami jest ich całowanie, ssanie, lizanie i inne przyjemne czynności wykonywane językiem i ustami.
Bo po prostu cycuszki słodkie są i nie sposób im się oprzeć..
A teraz jeszcze więcej słodyczy będzie na nich za sprawą tej oryginalnej ozdoby.Nakładki na sutki wykonane są z drobnych, słodkich koralików – cukierków.
Wielokolorowy dodatek na wieczór we dwoje, najlepiej taki z kuszeniem, striptizem i powolnym zapoznawaniem mężczyzny z urokami swego ciała.
Najlepiej oczywiście spisuje się w parze z majteczkami wykonanymi z cukierków, wtedy mężczyzna ma jeszcze więcej słodkości, w których może zanurzyć usta i język.
Cechy produktu: mało kalorii;) waga 60g od spody wykończone specjalną taśmą do ciała, dzięki czemu trzymają się na miejscu

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj