Świeca do masażu - Lylou Massage Candle - kwiatowy zapach

Świeca do masażu - Lylou MassageCandleCztery wersje, cztery żywioływersja Warm Flowery; żywioł ziemi - ciepły kwiatowy zapach, olejki jojoba, kokosowy i arganowySkąd wzięła się tak duża iwciąż rosnąca popularność świec do masażu?Możliwe,...

Producent, marka: Lylou
119,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Świeca do masażu - Lylou MassageCandleCztery wersje, cztery żywioływersja Warm Flowery; żywioł ziemi - ciepły kwiatowy zapach, olejki jojoba, kokosowy i arganowySkąd wzięła się tak duża iwciąż rosnąca popularność świec do masażu?Możliwe, że po prostu taką świecąłatwiej jest laikowi wykonać odprężający masaż niż przy użyciuzwykłego olejku.
A może dlatego, że ponad wszystko lubimy siędotykać a masaż jest tylko pretekstem do zmysłowego rozpoczęciawieczoru.
A może chodzi jednak o ten wszechogarniający zapach,przenikający wszystko? Chyba można zaryzykować stwierdzenie, żewszystkie trzy elementy są źródłem sukcesu tego typuakcesoriów.Zapach świecy do masażu rozchodzisię już w momencie zapalenia jej.
Wypełniona woskiem złożonym zmieszaniny wonnych kwiatów i ziół zawieszonych wolejku jojoba i kokosowym pachnie naprawdę intensywnie, świeżo,naturalnie.
Pachnie ślicznie.W przeciwieństwie do tradycyjnegoolejku tutaj substancje zapachowe są uwalnianie przy podgrzewaniu,więc bardziej intensywne i bardziej wszystko przenikające.
Tworzącudowną atmosferę na romantyczny wieczór, zanim nawetdojdzie do prawdziwego masażu.Po podgrzaniu wosku zmienia się onw olejek, którego używamy do masażu.
Ciepła, pachnącasubstancja idealnie rozprowadza się po ciele.
Dzięki swojejtemperaturze ma większe zdolności penetracji i mocniejszewłaściwości.
Skóra potraktowana ciepłym olejkiem – tu zzawartością jojoba i kokosa – odpręża się i nabiera miękkości,delikatności.
Wnikając w skórę olejek niesie ze sobąukojenie, przyspiesza regenerację skóry, przywraca jejkomfort, poprawia bilans wodny.
Jego skuteczność jest odczuwanazdecydowanie wyraźniej niż tradycyjnego olejku.
Rozprzestrzeniającesię po ciele ciepło znakomicie odpręża, zabierając ze sobązmęczenie i napięcie.Przyjemność płynąca zaś zmasażu takim olejkiem przez bliską osobę możne spowodować, żewraz z odprężeniem przyjdzie podniecenie.
Stymulacja skóry,delikatny ciepły dotyk, głaskanie, klepanie i pocieranie watmosferze pięknego zapachu pozwala na zanurzenie się w erotycznemarzenia.Gdy zaś dłonie zejdą na intymnemiejsca nie sposób już opanować podniecenia.A co dla was będzie największąprzyjemnością z użycia świec do masażu?Pojemność 200ml

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  



Dodaj