Masażer prostaty - Rocks-Off Wild-Boy Intense 10-Speed Black

Masażer prostaty - Rocks-Off Wild-Boy Intense 10-Speed Black Dla dzikich chłopaków Model ten zaproponować możemy panom znającym uroki stymulacji analnej i głębokiego masażu prostaty i szukającym teraz jak najbardziej efektywnych i widowiskowych sposobów..

Producent, marka: Rocks Off
329,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Masażer prostaty - Rocks-Off Wild-Boy Intense 10-Speed BlackDla dzikich chłopaków Model ten zaproponować możemy panom znającym uroki stymulacji analnej i głębokiego masażu prostaty i szukającym teraz jak najbardziej efektywnych i widowiskowych sposobów na orgazm.
Stąd właśnie te zmysłowe, skręcone lekko linie, które podczas przechodzenia przez anusa będą niosły za sobą różnorodność stymulacji.
Model ten aż prosi się o delikatne kręcenie podczas penetracji, różnorakie ruchy na boki, jak najbardziej wykorzystujące nieregularności kształtu.
Głęboko sięgająca końcówka z grubym czubkiem pozwoli na trafienie w punkt P, nie wymagając przy tym przesadnej precyzji.
Trzon usiany wypustkami naciskającymi na krocze jest kolejnym miejscem z którego rozejdą się podniecające bodźce.
Stymulator napędzany jest przez IGNITION, mocny wibrator typu bullet, zasilany przez USB by zapewnić zarówno długi czas pracy jak i odpowiednią siłę drgań.
Działa on w 10 programach pulsacji i prędkości, pozwalając na osiągnięcie orgazmu hands free na wiele różnych sposobów.
Cechy produktu: 10 programów prędkości i pulsacji wibracje generowane przez model IGNITION ładowanie USB materiał: silikon wodoodporność pozwala na przeżycie orgazmu ze stymulacji prostaty bez wspomagania dłonią

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj