Zestaw uzupełniający silikon świecący w ciemności Cloneboy Refill

Cloneboy Refill Silicone Rubber Glow In The DarkPrzeżyj to jeszcze raz!Zestaw uzupełniający zawierający silikon świecący w ciemności oraz utwardzacz

Producent, marka: Cloneboy
48,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Cloneboy Refill Silicone Rubber Glow In The DarkPrzeżyj to jeszcze raz!Zestaw uzupełniający zawierający silikon świecący w ciemności oraz utwardzacz.
Przeznaczony do produktów CloneboyCloneboy to odlotowy pomysł dwóchartystów z Amsterdamu.
Jak sami mówią, stymuluje onnie tylko seksualnie, ale i działa na wyobraźnię, pobudza zmysłyi wywołuje całą gamę przeróżnych emocji.Prostota tego zestawu pozwala wamstworzyć własny model Cloneboy w kilku łatwych krokach.
Wprzeciwieństwie do wielu tańszych zestawów do klonowaniapenisa Cloneboy zawiera 2 opakowania żelu 3D.
Dzięki temu maszdrugą szansę na zrobienie dobrego odwzorowania.
Również wstandardzie dostaniesz specjalny zacisk na penisa, dzięki czemuerekcja będzie łatwa w utrzymaniu i wielce widowiskowa.
Takżespecjalna nakładka do stymulacji penisa będzie cenną pomocą przystworzeniu odlewu, który pokaże cię z najlepszej inajbardziej męskiej strony!Zestaw jest odpowiedni dla penisówwszelkiej wielkości, kształtu i koloru:)Zawierając wszystko co trzeba dozrobienia wiernej kopii twojego członka pozwala jednocześnie nauczynienie z samego klonowania świetnej zabawy we dwoje.
Nie zawieraskładników mogących podrażnić penisa, jest bezpieczny dlazdrowia a komponenty są medycznie przetestowane.A jak to działa? Stań na baczność,pomagając sobie dla lepszego efektu pierścieniem zaciskowym – zjego użyciem powstanie model o idealnie zarysowanych, nabrzmiałychżyłach, smakowity i soczysty.Włóż penis do tuby,napełnij żelem i poczekaj aż stwardnieje.
Poluzuj zacisk iostrożnie wyjmij członek z tuby.
Umieść tubę pionowo.
Wymieszajsilikon, tworząc półpłynną masę, dodaj utwardzacz imieszaj jeszcze przez dwie minuty.
Wlej do tuby, wypełniającstarannie otwór po członku.
Po 24 godzinach wyjmij klon,wyczyść, wymyj - no i gotowe!Oczywiście instrukcja jestdołączona do sprzedawanego modelu, poradzisz sobie bez problemu :)

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj