Środek nawilżający z aloesem i karagenem - Sliquid Naturals Satin Lubricant 5 ml SASZETKA

Środek nawilżający z aloesem i karagenem - Sliquid Naturals Satin Lubricant 5 ml Satynowe nawilżenie Satynowe – bo taki właśnie delikatny w konsystencji, miły w użyciu, przyjazny dla skóry jest ten lubrykant

Producent, marka: Sliquid
19,90zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Środek nawilżający z aloesem i karagenem - Sliquid Naturals Satin Lubricant 5 mlSatynowe nawilżenie Satynowe – bo taki właśnie delikatny w konsystencji, miły w użyciu, przyjazny dla skóry jest ten lubrykant.
Do jego stworzenia użyto naturalnych składników – pozyskiwanego z wodorostów karagenu nadającego właściwości poślizgowych oraz aloesu, rośliny od starożytności uważanej za leczniczą.
To właśnie dzięki niemu środek nawilżający uzyskuje także dodatkowych cech – działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo, łagodzi podrażnienia i otarcia a także stymuluje regenerację tkanki.
Dlatego też producent poleca właśnie ten nawilżacz nie tylko do użycia podczas stosunku ale także w innych sytuacjach wywołujących suchość pochwy.
Może to być wiek, menopauza, zmiany chorobowe czy też używanie np.
antybiotyków.
Ta naturalna mieszanka ma długi czas działania, tak jeśli chodzi o właściwości nawilżające i poślizgowe, jak i kojące i regenerujące.
Pozwala na czerpanie większej przyjemności z seksu ale i w innych sytuacjach sprawdza się bardzo dobrze.
Cechy produktu: lubrykant wodny bazujący na aloesie i karagenie do codziennego stosowania 100% vegan friendly zgodny z naturalną lubrykacją człowieka neutralne pH można stosować z lateksem, gumą, plastikiem nie zawiera gliceryny, parbenów hypoalergiczny

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj