Popularny afrodyzjak hiszpańska mucha - Spanish Fly Maroc

Popularny afrodyzjak hiszpańska mucha - Spanish Fly Maroc Znany od stuleci Ten słynny afrodyzjak jest z powodzeniem stosowany od pokoleń by zwiększyć doznania w czasie seksu i by podnieść poziom podniecenia

29,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Popularny afrodyzjak hiszpańska mucha - Spanish Fly MarocZnany od stuleci Ten słynny afrodyzjak jest z powodzeniem stosowany od pokoleń by zwiększyć doznania w czasie seksu i by podnieść poziom podniecenia.
Działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn, pozwalając im cieszyć się seksem nawet jeśli ochota na niego już maleje.
Wystarczy kilka kropli by pożądanie odzywało się na nowo.
Zażywany jest najczęściej wtedy, kiedy zmęczenie fizyczne czy psychiczne nie pozwala parze na odpowiednio mocne podniecenie by się kochać, chociaż mają na to ochotę.
Albo by kochać się dłużej, bowiem wzwód robi się dzięki muszce twardszy a mężczyźnie prościej nabrać siły do drugiego razu.
Hiszpańska mucha używana jest na całym świecie od bardzo dawna i pomogła wielu parom przeżyć bardziej gorący i namiętny seks niż się spodziewali.Afrodyzjak ten jest znany od stuleci – a teraz i wy możecie przekonać się o jego działaniu.
Użycie: 5-7 kropli na jedną dawkę, 15-30min przed seksem.
Zawiera 15ml.Nie zażywać w czasie ciąży, karmienia, przy chorobach lub problemach z sercem lub ciśnieniem krwi, prostatą, gdy zażywamy jakieś leki.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj