Pheromax 1ml - feromony dla kobiet

Producent, marka: Pheromax
47,00zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Pheromax to bardzo silne i wyjątkowo efektywne feromony o wysokim stężeniu.
Ich obecność nadzwyczajnie mocno wpływa na pożądanie seksualne osoby, która znajduje się pod wpływem ich działania
Korzystając z tego produktu, błyskawicznie wpływasz na atencję ze strony innych osób - stają się dużo bardziej towarzyskie, często próbują flirtować i budować seksualne napięcie pomiędzy Wami.
Jednym ze składników Pheromax dla kobiet jest estratetraenol, najsilniej działający na mężczyzn feromon dotychczas znany ludzkości
Wpływ na zachowanie mężczyzn, którzy najchętniej nosiliby kobietę na rękach, nie jest jedynym skutkiem stosowania tych feromonów.
Oddziałuje on również na konkurentów osoby używającej produktu, którzy nabierają wobec niej respektu i traktują je z większym podziwem.
Staje się autorytetem i liderem w danej grupie społecznej.Również osoba, która stosuje feromony Pheromax nie pozostaje obojętna na ich działanie
Użycie 1-2 kropli sprawia, że staje się ona pewna siebie, przebojowa, świadoma swojej wartości i otwarta
Mężczyźni będą Tobą zauroczeni, a erotyczna aura, która od teraz będzie Cię otaczać, sprawi, że nie będą mogli się Tobie oprzeć.
Ty nie musisz się zmieniać - od teraz zmieni się percepcja facetów, co pozwoli Ci uświadomić sobie swoją wartość
Feromony same w sobie nie posiadają zapachu i nie są widoczne dla ludzkiego oka, dzięki czemu osoba podatna na ich działanie odbiera swoją reakcję na nie jako całkowicie naturalną.
Substancje te są przekaźnikiem informacji na temat osoby, które je wydziela.
Po latach badań nad wyizolowaniem feromonów odpowiedzialnych za pożądanie, namiętność i całej gamy czynników odpowiedzialnych za chęć zawierania bliższych znajomości, udało się stworzyć bardzo efektywny produkt, jakim bez wątpienia jest Pheromax.Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych dostępnych na rynku feromonów służących do uwodzenia i kreowania seksualnego napięcia pomiędzy użytkownikiem produktu, a osobą poddaną jego działaniu.
Gwarantuje niezwykle zmysłową relację między dwójką zainteresowanych.Dodatkowym atutem feromonów Pheromax jest możliwość podniesienia temperatury w sypialni również z długoletnim partnerem! Jeśli między Wami się ochłodziło, a chcesz znowu być dla swojego męża najbardziej ognistą kochanką na świecie, ten produkt może być najlepszym rozwiązaniem.Pamiętaj!- feromony na każdego działają inaczej, to kwestia indywidualna- lepsze skutki pozwoli osiągnąć zastosowanie ich na skórze (szyja, dekolt, nadgarstek, zgięcie łokciowe, skóra za uchem), aniżeli na ubraniu- im mniejsza odległość między ludźmi, tym większa szansa na powodzenieWiększa ilość niż zalecana może wywołać niepożądane skutki, gdyż jest to produkt bardzo silnie stężony! Pojemność: 1 mlStężenie: 0.035%Skład: - copulins- androstenol- estratetraenolFeromony nadają się do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe!

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj