PHEROMAX OXYTRUST Woman (próbka 1ml)

Producent, marka: Pheromax
54,00zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Pheromax OxyTrust to ulubione feromony wszystkich uwodzicielek, tym razem wzbogacone dodatkowo o neuropeptyd korzystnie wpływający na budowanie zaufania i przyciąganie się ludzi.Oksytocyna, bo o niej mowa, to inaczej hormon miłości.
Teraz te wysokiej jakości feromony znakomicie wpłyną nie tylko na postrzeganie Twojej atrakcyjności jako obiektu pożądania, ale również na Twoje relacje w pracy i życiu codziennym.
Rozmowy kwalifikacyjne, biznesowe, spotkania towarzyskie, imprezy - od teraz nie musisz się obawiać żadnej z wymienionych sytuacji.
Chcesz owijać sobie facetów wokół palca i cieszyć się z widoku uwiedzionych przez Ciebie adoratorów? Marzysz o wielkiej, prawdziwej miłości, ale nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego mężczyzny? Masz ochotę wnieść do Waszej sypialni nieco pikanterii i na nowo rozkochać w sobie swojego partnera? Chciałabyś zerwać z wizerunkiem szarej myszki i zacząć być zauważaną?Masz dosyć stania z tyłu i chcesz w końcu wyjść przed szereg? Brak Ci przebojowości, a chcesz, żeby ludzie w końcu Cię dostrzegli i docenili?Odpowiedź twierdząca na którekolwiek z tych pytań czyni z Ciebie idealną kandydatkę do błyskawicznej zmiany swojego życia - kupując Pheromax OxyTrust możesz zrobić to już teraz
I bez dwóch zdań będzie to zmiana na lepsze.Nawet niewielka ilość produktu sprawi, że mężczyźni będą się za Tobą uganiać, współrozmówcy staną się bezpośredni, otwarci i towarzyscy, a rywale i rywalki - pełni podziwu i szacunku.
Najlepsze jest to, że Ty wcale nie musisz się zmieniać! Wystarczy, że dzięki Pheromax OxyTrust wpłyniesz na percepcję innych i delikatnie pomożesz im szybciej dostrzec Twoje piękno.Pomoże Ci to w stworzeniu wokół siebie intrygującej, erotycznej aury pełnej wdzięku, co otoczenie odbierze jako coś zupełnie naturalnego i oczywistego, gdyż feromonów nie można wyczuć czy zobaczyć.
Dla nich po prostu taka będziesz, i już, nikt nie wpadnie na to, że delikatnie zasugerowałaś im wcześniejszy brak spostrzegawczości.
Niewielki rozmiar flakonu pozwala Ci na zakup pozbawiony ryzyka - wypróbuj Pheromax OxyTrust, przekonaj się do tego rewelacyjnego produktu i ciesz się rewolucją w swoim życiu towarzyskim! Pojemność: 1 mlStężenie: 0.035%Pheromax OxyTrust najbardziej efektywnie zadziała zaaplikowany na skórę, najlepiej w okolicach dekoltu, szyi, uszu, nadgarstków.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj