BTB - próbka-chusteczka męska 3ml

Producent, marka: Lacroy Chemicals
24,90zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


BTB to bezwonne feromony w formie chusteczki.
Od teraz nie oprze Ci się żadna kobieta, a Twoje życie towarzyskie czeka gruntowna rewolucja na lepsze.Produkt ten to rozwiązanie nie tylko dla potrzebujących poprawy w kontaktach damsko-męskich, ale również dla osób, które mają dość własnej nieśmiałości i marzą o porządnej dawce przebojowości, siły przebicia i charyzmy.
Dzięki BTB ludzie będą Cię słuchać, zwracać na Ciebie uwagę, będą pod wrażeniem Twojej osoby, a Ty niejednokrotnie zaskoczysz samego siebie swobodą w kontaktach międzyludzkich.
Kobiety zaczną Cię ubóstwiać, a mężczyźni podziwiać.Feromony te uczynią Cię prawdziwym samcem alfa, który nie tylko na randkach jest prawdziwym liderem.
Od tego momenu praca stanie się łatwiejsza, a Twoja żona zakocha się w Tobie na nowo, widząc w Tobie swojego prywatnego bohatera.
Będziesz nie tylko męski, ale też godny zaufania, staniesz się prawdziwym autorytetem.Szybko dostrzeżesz zmiany - ludzie będą w Twoim towarzystwie zachowywać się otwarcie, radośnie i beztrosko, dając Ci do zrozumienia, jak dobrze czują się blisko Ciebie.
Koniec nieśmiałości i problemów z integracją, nadszedł czas, w którym to Ty masz szansę zostać duszą towarzystwa.Dodatkowym atutem BTB jest łatwość zastosowania - praktyczny rozmiar pozwala Ci mieć je w każdej sytuacji, dzięki czemu unikniesz zaskoczeń i sytuacji losowych.
Teraz wystarczy, że wetrzesz w miejsca takie jak nadgarstki czy szyja odrobinę feromonów i wszystko nagle się zmieni.Ze względu na dużą efektywność, BTB to odpowiedni produkt także dla osób zaczynających swoją przygodę z feromonami.Sposób użycia - wetrzeć feromony zawarte w chusteczce w miejsca takie, jak:- szyja- dekolt- nadgarstki- zgięcia łokciowe- skóra za uszamiStężenie: 0.4 mg/ml

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj