Pheromax 1ml - feromony dla mężczyzn

Producent, marka: Pheromax
47,00zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Feronomy o wyjątkowo silnym stężeniu, które doskonale sprawdzają się w przypadku uwodzenia i budowania seksualnego napięcia
Idealny produkt dla mężczyzn, którzy chcą błyskawicznie rozpalić kobietę i sprawić, żeby nie mogła im odmówić.Chcesz stać się prawdziwy samcem alfa, którego kobiety uwielbiają, a mężczyźni podziwiają?Marzysz o rozpaleniu do czerwoności swojej partnerki i podniesieniu temperatury w Waszej sypialni? Pragniesz być bardziej pewnym siebie i przebojowym?Produkty firmy Pheromax wpływają na trzy grupy osób:- osoby używające produktów stają się bardziej spontaniczne, przebojowe, błyskotliwe, otwarte i towarzyskie,- konkurenci osób używających nabierają wobec nich respektu, traktują je z większym podziwem, stają się one autorytetem w danej grupie społecznej, - osoby, na które feromony mają mieć docelowo wpływ, czyli w tym przypadku kobiety, stają się pobudzone seksualnie, rozmowne, towarzyskie, podejmują próby flirtu.Jest to jeden z najlepszych na rynku produktów w tej kategorii, jeśli chodzi o aspekt flirtu, uwodzenia i napięcia seksualnego.
Rozmiar i poręczność Pheromax sprawiają, że zmieści się w każdej kieszeni, dzięki czemu nie zaskoczy Cię żadna sytuacja i, tym bardziej, żadna kobieta.
Od teraz to Ty przejmujesz kontrolę nad flirtem Staniesz się uwodzicielski i męski, a kobiety swoją reakcję będą odbierały jako zupełnie natrualną, gdyż niemożnością jest wyczucie bądź zobaczenie feromonów.
Nie zmieniasz siebie, a percepcję innych! Ten niewidzialny afrodyzjak pomoże Ci osiągnąć sukces.Pojemność: 1 mlSkład: androstenon, androstenol, androstadienonStężenie: 0.035%Rodzaj stosowania: na skórę, jak perfumy.Jego stężenie jest tak wysokie, że zastosowanie ilości większej niż 1-2 krople może przynieść niepożądane efekty


Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj