Pierścień erekcyjny Hot Lips

Producent, marka: Rocks-off
25,50zł

Rabat 11%

22,56zł
Sklep: Świat Doznań
Czas dostawy: dostępny od ręki
Wysyłka: Bezpłatna wysyłka pocztą polska dla zamówień powyżej 200 zł
Oceń ten produkt i podziel się opinią »


Rocks-Off prezentuje Hot Lips – unikalny pierścień na penisa dla wszystkich wielbicieli pocałunków.
Ma w sobie wbudowany mały wibrator, dzięki czemu zapewni masę niepowtarzalnych doznań zarówno noszącemu jak i partnerce, zapewniając podczas stosunku dodatkową stymulację łechtaczki.
Jest wykonany z elastycznego materiału, bez trudu dopasuje się do Twojego rozmiaru.
Pierścień jest w kształcie ust, więc od dziś Twój penis będzie mógł odwzajemnić każdy pocałunek!

Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, ceniony za innowacyjność i troskę o wysoką jakość wszystkich swoich produktów.
Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej marki charakteryzuje elegancki design i wysoka funkcjonalność, dobrze służąc przez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż.
Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator typu bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów.
Nowoczesne kształty, najwyższej jakości materiały oraz unikalna kolorystyka składa się na bardzo atrakcyjną linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej marki.

Wszystkie produkty Rocks-Off są wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Termoplastyczny elastomer, z którego wykonano Hot Lips jest przyjemny w dotyku i całkowicie bezpieczny w kontakcie ze skórą.
Pamiętaj, by poskończonej zabawie dokładnie umyć pierścień przy użyciu ciepłej wody i dobrej jakości mydła antybakteryjnego.
Pamiętaj, by nie używać środków czyszczących na bazie alkoholu, acetonu lub benzyny.

Rock-Off Ltd są laureatami niezliczonych nagród, zarówno brytyjskich jak i międzynarodowych, co jest najlepszym świadectwem ich zaangażowania w dostarczanie klientom najwyższej klasy produktów poprawiających jakość codziennego życia.
Każdy produkt Rocks-Off posiada niepowtarzalny numer rejestracyjny, który po aktywacji na oficjalnej stronie internetowej producenta rozpoczyna 6-miesięczny okres gwarancyjny.

Parametry techniczne:
kolor: czerwony
minimalna średnica: 3,8cm
maksymalna średnica: 14cm
zasilanie: 1x bateria LR1 (załączona do opakowania)
materiał: termoplastyczny elastomer
1 poziom wibracji
wodoodporność

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj