My Size. Prezerwatywy na wymiar - rozmiar 49 - 3 sztuki.

MY.SIZE to marka prezerwatywy, która ma posiada siedem rozmiarów od 47 mm do 69 mm. Z MY.SIZE znajdziesz idealne dopasowanie prezerwatywy do komfortowego i bezpiecznego uczucia. Prezerwatywy MY.SIZE oferują łatwe rozplanowanie i doskonałe dopasowanie.|Wyp

20,00zł
Sklep: REDBAND
Czas dostawy: dostępny od ręki
Przedpłata: 12.0000
Za pobraniem: 16.0000
Karta kredytowa: 12.0000
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

MY.SIZE to marka prezerwatywy, która ma posiada siedem rozmiarów od 47 mm do 69 mm.Z MY.SIZE znajdziesz idealne dopasowanie prezerwatywy do komfortowego i bezpiecznego uczucia.Prezerwatywy MY.SIZE oferują łatwe rozplanowanie i doskonałe dopasowanie.
Wypróbuj również naszą taśmę pomiarową do penisa, aby znaleźć odpowiedni rozmiar prezerwatywy który najlepiej pasuje do Ciebie.Prezerwatywy MY.SIZE są dostępne w 7 różnych rozmiarach, które pasują do niemal każdego rozmiaru penisa.
Odczucia: szerokość prezerwatywy jest najważniejsza dla uczucia.Korzystanie z właściwego rozmiaru prezerwatywy MY.SIZE daje większe odczucia.
Łatwe rozpakowywanie: rozpakowywanie prezerwatywy MY.SIZE, w porównaniu z innymi markami prezerwatyw, jest łatwiejsze, ponieważ potrzeba mniej siły.
Bardziej bezpieczne: Korzystając z właściwego rozzmiaru prezerwatywy MY.SIZE, czujesz się bezpieczniej, ponieważ prezerwatywy mają optymalne dopasowanie.Prezerwatywa nie może wyślizgnąć się i nie ściskać.
Doskonały rozmiar prezerwatywy?Doskonały rozmiar to wielkość, która sprawia, że ​​czujesz się najlepiej.Prezerwatywa o większych rozmiarach oferuje więcej wygody, ale także mniejsza prezerwatywa może zwiększyć Twoje uczucia seksualne.Ważne jest, aby czuć się komfortowo z prezerwatywą, by prezerwatywa się nie wyślizgiwała.
- tutaj kupujesz 49 na obwodzie penisa od 10cm do 11 cm

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj