Nakładka silikonowa - Love in the Pocket Love Finger Tingling

Nakładka silikonowa - Love in thePocket Love Finger TinglingSpróbujcie czegoś nowegoFirma Love In The Pocketspecjalizuje się w akcesoriach z kategorii soft erotyki

Producent, marka: Love In The Pocket
24,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Nakładka silikonowa - Love in thePocket Love Finger TinglingSpróbujcie czegoś nowegoFirma Love In The Pocketspecjalizuje się w akcesoriach z kategorii soft erotyki.
Takich, doktórych sięgnąć może w zasadzie każda osoba czy para, nieczerwieniąc się zbytnio, nie czując obawy czy niechęci przednieznanym.Poręczne, ładnie wykonane gadżetymogą być wstępem w świat mocniejszej erotyki.Mały prezent, który pozwoliwam odkryć nowe doznania i poznać nowe rodzaje przyjemności.Niewinna nakładka w którejkryje się sporo możliwości i która dostarcza bardzoprzyjemnej stymulacji.Dzięki swojej mało agresywnejformie odpowiednia jest dla każdej kobiety, szczególnie niemającej wcześniej styczności z erotycznymi akcesoriami.
Możezostać wręcz potraktowana jako ciekawostka i odsłonić urokseks-zabawek z niezaprzeczalną korzyścią dla waszego życiaerotycznego.Materiał swobodnienakłada się na palce.
Na powierzchni znajdują się dziesiątkimałych wypustek, delikatnych, subtelnych ale dających odczuwalnewrażenia przy stymulacji łechtaczki i waginy.
Użycie jest bardzonaturalne, nakładka przylega do palca i wszystkie pieszczotywykonujemy normalnie, z tym, że wrażenia są atrakcyjniejsze imocniejsze :)Cechy produkt:- długość 7cm średnica 3cm

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj