Krem stymulujący punkt G - Sensuva G, How I Adore You G-Spot Stimulant Cream 50 ml

Krem stymulujący punkt G - Sensuva G, How I Adore You G-Spot Stimulant Cream 50 ml Więcej rozkoszy w punkcie G Aplikacja tego kremu na punkt G, jego wmasowanie, poprawia przepływ krwi i zwiększy wrażliwość na bodźce

Producent, marka: Sensuva
79,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Krem stymulujący punkt G - Sensuva G, How I Adore You G-Spot Stimulant Cream 50 mlWięcej rozkoszy w punkcie G Aplikacja tego kremu na punkt G, jego wmasowanie, poprawia przepływ krwi i zwiększy wrażliwość na bodźce.
Dzięki temu możliwe staje się osiągniecie mocniejszej i bardziej intensywnej przyjemności podczas pieszczot czy też seksu.
Dla wielu pań może to wręcz być sposób by osiągnąć wreszcie upragniony orgazm przy penetracji.
W składzie kremu znajdziemy środki zarówno naturalne jak i sztuczne, ale sprawdzone – między innymi większa niż w konkurencyjnych produktach dawka L-Argininy, wyciągi z drzewa maca, guarany, a także mentol.Prócz działania stymulującego nawilża tkankę a jego PH jest zbilansowane by współgrać z kobiecym.
Tym samym mamy produkt który w zdrowy, bezpieczny sposób dba o kobiece życie erotyczne, o przyjemność jaką może ona osiągnąć i o mocne orgazmy, jakie stać się mogą teraz jej udziałem.
Cechy produktu: pomaga osiągnąć orgazm przy stymulacji punktu G zawiera l-argininę, mentol, poprawia ukrwienie i zwiększa wrażliwość na bodźce nie zawiera olejów, gliceryny; można używać z prezerwatywami sprawia, że penetracja jest bardziej przyjemna i satysfakcjonująca 1-2 dawki wmasować w punkt G 50 ml

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj