Świeca do masażu - Shunga Massage Candle wanilia

Świeca do masażu - Shunga Massage Candle Pięknie pachnąca, na magiczne chwile we dwoje wersja: wanilia Świeca do masażu idealnie wpasowuje się w romantyczny wieczór spędzany we dwoje

Producent, marka: Shunga
39,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Świeca do masażu - Shunga Massage Candle Pięknie pachnąca, na magiczne chwile we dwoje wersja: wanilia Świeca do masażu idealnie wpasowuje się w romantyczny wieczór spędzany we dwoje.
Łączy w sobie nastrojową atmosferę ze zmysłowym dotykiem, bo przecież najpierw płonie i pachnie a później służy za olejek do masażu.
Wystarczy święcę zapalić i oddać się na przykład pieszczotom albo powolnemu budowaniu napięcia przed finałem wieczoru.
Po około 20 minutach wosk zmieni się w olejek, a ten nanosimy na skórę partnera lub partnerki jak tradycyjny.
Z tym, że działanie ma lepsze, bo ogrzane olejki lepiej wchłaniają się przez skórę niż klasyczne, a co za tym idzie bardziej ją zmiękczają, powodują, że staje się delikatna, jedwabista i jednocześnie odżywiona.
Bazą świecy jest wosk sojowy i naturalne olejki, dostarcza ona więc zarówno wrażeń zmysłowych jak i pomaga utrzymać skórę w dobrej, zdrowej kondycji.
Cechy produktu: wykonana z wosku sojowego w wyniku jego topienia powstaje ciepłu olejek zmiękcza skórę czas spalania się – do 40 godzin nie zatyka porów pojemność 30ml

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj