Lubrykant stymulujący LoversPremium Lub Wet

Lubrykant stymulującyLoversPremium Lub WetŚrodeknawilżający i zwiększający podniecenieNieżałuj sobie odrobiny fantazji!Gdysamo nawilżanie to za mało..

Producent, marka: Loverspremium
46,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Lubrykant stymulującyLoversPremium Lub WetŚrodeknawilżający i zwiększający podniecenieNieżałuj sobie odrobiny fantazji!Gdysamo nawilżanie to za mało...
Powiedz „dość” typowym środkomnawilżającym i poszerz swoje horyzonty.
Użyj czegoś, co ma nietylko standardowe działanie, ale też zaskoczy cię – was –czymś nowym.
Odrobina fantazji, która uprzyjemni i ubarwiwasze życie erotyczne – to właśnie sugestia z firmy LoversPremium, która proponuje Państwu swoje znakomite środkinawilżające z dodatkowym efektem.LubHot to lubrykant, który oprócz świetnego nawilżaniaposiada działanie stymulujące.
Użyty na miejscach wrażliwychpowoduje, że nagle stają się jakby bardziej rozpalone, pożądającepieszczoty i wyczekujące spełnienia.Buteleczkawyposażona jest w wygodny dozownik z pompką.
Bardzo pomocna rzecz,jeśli musimy użyć lubrykantu mokrymi dłońmi albo potrzebujemy tozrobić jak najszybciej i nie mamy ochoty szarpać się z zakrętkamii innymi przeszkadzajkami.Środekprzezroczysty, pozbawiony smaku i zapachu.Opakowaniezawiera 50ml środka.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj