Próbka 3ml - Żel ścieśniający waginę - Intimate Organics Embrace Vaginal Tightening Gel

Żel ścieśniający waginę - Intimate Organics Embrace Vaginal Tightening Gel Naturalne, bezpieczne składniki Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min

Producent, marka: Intimate Organics
19,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Żel ścieśniający waginę - Intimate Organics Embrace Vaginal Tightening GelNaturalne, bezpieczne składniki Intimate Organics od niemal 10 lat dostarcza na rynek światowy doskonałej jakości żel i kremów intymnych, min.
środków nawilżających i olejków do masażu.
Przez ten czas zdobyli nie tylko uznanie klientów ale i wiele branżowych nagród, które najlepiej świadczą o jakości ich produktów.
Organiczne, nie testowane na zwierzętach, odpowiednie dla wegan, certyfikowane – najwyższa klasa środków intymnych dla wymagających i świadomych użytkowników.
Bywa nader często, że kobieta wraz z upływem lat, pod wpływem aktywnego życia seksualnego albo porodu doświadcza coraz większej luźności pochwy.
Nie jest to nic dziwnego czy nienaturalnego, nie zmienia to jednak faktu, że bywa uważane za kłopotliwe.
Tak przez kobiety, którym zmniejsza możliwość odczuwania przyjemności podczas seksu, jak przez ich partnerów, bowiem mężczyźni przeważnie preferują wejścia ciasne.Zastosowanie naszego kremu pozwala na tymczasowe obkurczenie ścianek pochwy, co przywraca jej młodzieńczą jędrność i ciasnota.
Wystarczy zastosować przed stosunkiem, by dla obojga partnerów był on bardziej satysfakcjonujący i przyjemny.W skład żelu wchodzą naturalne, bezpieczne dla organizmu składnik – olej słonecznikowy, migdałowy, paprykę, wyciąg z certyfikowanych jako organiczne roślin i ziół.
Formuła ma działanie obkurczające, nie zawiera też – co ważne – ałunu.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj