Strawberry Body Paint - Truskawkowa farba do ciała

Strawberry Body Paint - Truskawkowa Farba do ciałaPozostaw truskawkowe wiadomości na ciele partnera!Niezależnie od tego, czy się do tego otwarcie przyznajemy, czy nie, wszyscy jesteśmy nieco wyuzdani

Producent, marka: Spencer And Fleetwood
28,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Strawberry Body Paint - Truskawkowa Farba do ciałaPozostaw truskawkowe wiadomości na ciele partnera!Niezależnie od tego, czy się do tego otwarcie przyznajemy, czy nie, wszyscy jesteśmy nieco wyuzdani.
Większość z nas zapewne marzyła na tym czy innym etapie swojego życia, by wcielić się w bohaterów filmu '9 i pół tygodnia' i - podobnie jak oni - wynajdować coraz to nowe formy erotycznej ekspresji.
W świadomość każdego, kto ten obraz miał okazję zobaczyć, wwierciła się zapewne słynna scena przy lodówce.
Nie od dziś wiadomo w końcu, że przez żołądek trafia się do serca!Dlatego oferujemy naszym drogim Klientom gadżet, który nadaje się zarówno dla wszystkich odważnych, jak i dla tych nieśmiałych, którzy jednak chcieliby poszerzyć swoje erotyczne horyzonty.
Truskawkowa farba do ciała pozwoli Ci zrealizować się artystycznie i nie tylko? zapewniamy, że tworzenie wzorów na ciele jest niezwykle fascynujące, nie może się równać jednak z rozrywką, której dostarcza usuwanie (na wiele wymyślnych sposobów) smakowitej substancji z pomalowanej powierzchni (jeśli wiecie o co chodzi).Pozostaw wiadomość swojemu ukochanemu na własnym ciele i pozwól by ją zjadł.Facet znowu zapomniał wyrzucić śmieci??Dziewczyna znowu zapomniała, że będziesz oglądać mecz??Takiej wiadomości bankowo nie zapomni.- Tubka jadalnej farby do ciała o smaku truskawkowym (Strawberry Body Paint)- W zestawie pędzelek służący do rozsmarowywania- Skład: Lecytyna sojowa, wanilia, mleko- Masa - 150g

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj