Pałeczki zapachowe z feromonami - Dona Reed Diffusers 60 ml Sinful Spring

Pałeczki zapachowe z feromonami - Dona Reed Diffusers 60 ml Idealnie podgrzewają atmosferę Pałeczki zapachowe do świetny sposób na wypełnienie pomieszczenia delikatnym, naturalnym aromatem, dostępnym w trzech wersjach - Flirty (Owocowa), Sassy (Tropikalna

Producent, marka: Dona
55,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Pałeczki zapachowe z feromonami - Dona Reed Diffusers 60 mlIdealnie podgrzewają atmosferę Pałeczki zapachowe do świetny sposób na wypełnienie pomieszczenia delikatnym, naturalnym aromatem, dostępnym w trzech wersjach - Flirty (Owocowa), Sassy (Tropikalna) i Naughty (Wiosenna).Umieszcza się je w specjalnym flakoniku ze skoncentrowanym płynem, a one nasiąkając nim oddają zapach do pokoju.
Świeże, intensywne, bardzo mile pachnące mają jednak jeszcze jedną specjalną właściwość, nie spotykaną w innych tego produktach.
Mianowicie prócz zapachu wypełniają powietrze specyficzną mieszanką feromonów i afrodyzjaków.
Budują w ten sposób atmosferę idealną na wieczór we dwoje, wypełniony flirtem, pieszczotami, może masażem albo kolacją przy świecach.
A może dzikim i gwałtownym seksem...
W każdym bądź razie te wyjątkowe pałączki zapachowe powinny trafić w gusta kobiet, które chcą zbudować specjalną oprawę na romantyczny wieczór i rozpalić zmysły partnera.
Produkt dostępny w trzech wersjach zapachowych: Flirty (Owocowa), Sassy (Tropikalna) i Naughty (Wiosenna).Zapachy zawierają feromony i afrodyzjaki.Pojemność 60ml.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj