Kości do gry

Kości do gry - Spicy DiceUrozmaicają i prowokują do szaleństw.Spicy Dice To gra wstępna na gorącą noc! Trzy kostki i każda wskaże Wam co macie robić :) Trzy kostki do gry erotycznej, dają potrójne pole do manewru, więc przygotujcie się na niemałe...

Producent, marka: Scala
27,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Kości do gry - Spicy DiceUrozmaicają i prowokują do szaleństw.Spicy Dice To gra wstępna na gorącą noc! Trzy kostki i każda wskaże Wam co macie robić :) Trzy kostki do gry erotycznej, dają potrójne pole do manewru, więc przygotujcie się na niemałe atrakcje!Zestaw składa się z trzech małych kostek:- 8-ściennej - z czynnościami: całuj, dmuchaj, łaskocz, ssij, liż, skub, pieść- 8-ściennej - z częściami ciała: szyja/uszy, sutki, pępek, uda, części intymne, palce stóp- 6-ściennej - z miejscami: na zewnątrz, sypialnia, łazienka, samochód, Twój wybórNapisy na ściankach kostek są po angielsku.Zasady gry:1.
Rzuć dwiema kostkami ośmiościennymi.2.
Kostki wskażą Ci czynność i miejsce na ciele partnera, gdzie masz ją wykonać.
Jeśli np.
wylosowałeś 'łaskocz' na jednej kostce, a 'szyja/uszy' - na drugiej, musisz łaskotać szyję i uszy partnera przez co najmniej dwie minuty.3.
Co czwarty rzut wykonujesz wszystkimi trzema kostkami i przemieszczacie się tam, gdzie wskazała trzecia - sześcienna kostka.4.
Uwaga! Nie wolno Ci uprawiać seksu, dopóki na dwóch ośmiościennych kostkach nie wypadnie słowo 'sex'!

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj