Eliksir stymulujący dla pań - System JO Elixir Potion Female 30 ml

Eliksir stymulujący dla pań - System JO Elixir Potion Female 30 ml Cudownie zwiększa doznania JO Elixir to produkt dostępny w dwóch wersjach – osobno dla mężczyzn i osobno dla kobiet

48,90zł

Uwaga! Ten produkt jest w tej chwili niedostępny.


Zobacz podobne, dostępne produkty »
Sklep: Pokój Rozkoszy
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Eliksir stymulujący dla pań - System JO Elixir Potion Female 30 ml Cudownie zwiększa doznania JO Elixir to produkt dostępny w dwóch wersjach – osobno dla mężczyzn i osobno dla kobiet.
Wspólne natomiast jest jego działanie i efekt, jaki wywiera na konkretnej płci.
Znakomicie bowiem poprawia doznania płynące z uprawiania seksu, sprawia, że stają się pełniejsze, bardziej głębokie i intensywne.
Dzięki eliksirowi zwiększa się przyjemność i zwiększają się możliwości.
To doskonały pomysł by każda z par mogła zakosztować jeszcze większej rozkoszy z seksu, w dodatku w sposób niekrępujący, bez użycia erotycznych akcesoriów, bez specjalnego przygotowania.
W skrócie – po aplikacji eliksiru kochacie się jak zawsze, ale odczucia są lepsze niż zazwyczaj :) Formuła dostępna jest w dwóch wersjach, dobranych do specyfiki płci i do jej potrzeb.
I tak w wersji dla panów po zastosowaniu eliksiru poprawiają się siła i czas trwania erekcji, krew płynie szybciej co podnosi wrażliwość penisa na stymulację.
Mężczyzna nie tylko może kochać się dłużej ale i większą przyjemność przy tym odczuwać.
Dla kobiet eliksir oferuje zwiększenie doznań poprzez większą wrażliwość na bodźce – pieszczota partnera czy też seks z nim będą niosły ze sobą większą dawkę rozkoszy.
Większa wrażliwość oznacza też łatwiejszą drogę do orgazmu, ba, niektórym paniom dopiero po jego zastosowaniu będzie dane dojść na szczyt.
Jednocześnie zaś środek ma działanie lekko relaksacyjne, pozwalając skupić się w pełni na staraniach partnera oraz stymuluje, zwiększa podniecenie kobiety.
Reasumując – większe możliwości panów i większa z seksu przyjemność zaś w przypadku pań podniecenie i zwiększenie wrażliwości na stymulację by osiągnąć jak najlepszy orgazm.
Środek jest bezpieczny dla ciała, nie zawiera hormonów, agresywnych środków chemicznych, bazuje na naturze i najlepszej jakości substancjach farmaceutycznych.
Wystarczy jedna dawka by przyjemność z seksu odczuwalnie wam wzrosła.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj