Lubrykant hybrydowy - Sliquid Naturals Silk Lubricant 5 ml SASZETKA

Lubrykant hybrydowy - Sliquid Naturals Silk Lubricant 5 ml Bierze co dobre Nowoczesny technologicznie środek nawilżający o formule hybrydowej

Producent, marka: Sliquid
19,90zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Lubrykant hybrydowy - Sliquid Naturals Silk Lubricant 5 mlBierze co dobre Nowoczesny technologicznie środek nawilżający o formule hybrydowej.
Bazuje na wodzie, ale w jego składzie znajdziemy także emolienty, czyli substancje odpowiedzialne za redukcję odpływu wody z naskórka a przez to dające lepsze wrażenie nawilżenia.
Trzecią składową tego lubrykantu jest zaś silikon, dający całości dłuższy i bardziej jedwabisty efekt poślizgowy.
Użycie takich składników sprawia, że struktura nawilżacza jest leciutko kremowa, bardzo dobrze i przyjemnie rozprowadzająca się, a co najważniejsze - świetnie sprawdzająca się podczas seksu i masturbacji.
Użycie środka tej klasy obiecuje nam większą dozę przyjemności, głębsze odbieranie każdej pieszczoty i płynącą ze stymulacji mocniejsza rozkosz.
Łącząc w sobie łatwość aplikacji i uniwersalność charakterystyczną dla środków wodnych z czasem działania i lekkością poślizgu cechującą lubrykanty silikonowe uzyskano bardzo dobrze sprawdzający się nawilżacz.
Cechy produktu: lubrykant hybrydowy bez zapachu, smaku, nie plamiący 100% vegan friendly zgodny z naturalną lubrykacją człowieka neutralne pH można stosować z lateksem, gumą, plastikiem nie zawiera gliceryny, parbenów hypoalergiczny Sliquid Naturals Silk Ingredients:Purified Water, Plant Cellulose (from Cotton), Isopropyl Palmitate, Polysorbate 20, Dimethicone, Emollient Ester, Potassium Sorbate, Citric Acid

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj