Pilot bezprzewodowy i wibrator na palec - Fun Toys Gring Niebieski

Pilot bezprzewodowy i wibrator na palec - Fun Toys Gring Otwiera nowe możliwości Bardzo polecamy ten model, otwiera on bowiem nowe możliwości przed użytkownikami akcesoriów Fun Toys. Działa bowiem jako pilot bezprzewodowy, dając nad nimi kontrolę.|Jest...

Producent, marka: Maia
149,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Pilot bezprzewodowy i wibrator na palec - Fun Toys Gring Otwiera nowe możliwości Bardzo polecamy ten model, otwiera on bowiem nowe możliwości przed użytkownikami akcesoriów Fun Toys.Działa bowiem jako pilot bezprzewodowy, dając nad nimi kontrolę.
Jest to wygodne nawet w sypialni czy domu, ale jeśli zdecydujemy użyć się go w miejscu publicznym, na przykład nosząc w sobie plug analny, pozwala na niemożliwe w inny sposób sterowanie.
Jaką przyjemność – fizyczną i psychiczną – daje seks, pieszczota, stymulacja na spacerze, w kinie, sklepie czy dowolnym innym ekscytującym was miejscu – nie musimy przekonywać.
Prócz funkcji pilota model ten może być używany jako wibrator na palec, podręczny stymulator.
Mimo swych rozmiarów oferuje on sześć programów pracy, o różnorakim natężeniu.
Ponieważ zasilany jest z wewnętrznego akumulatorka to jego praca jest długa, wydajna a wibracje naprawdę intensywne.Świetnie sprawuje się jako miniaturowy stymulator, jeszcze lepiej jako pilot.
Idealne 2 w 1 dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń.
Cechy produktu: pilot i wibrator w jednym 6 programów pokrycie silikonowe cicha praca mocne wibracje ładowanie magnetyczne do 4h pracy na jednym ładowaniu wodoodporność

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj