Nakładki na palce Soft & Bumpy Lust Fingers

Nakładki na palce Soft &Bumpy Lust FingersPaluszki pieszczoszki zwiększajądoznaniaIdealna propozycja dla osób,które chcą zwiększyć przyjemność z pieszczot, ale niechcą lub nie mogą sięgać po wibrator czy inne zabawki erotyczne.Delikatne,...

16,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Nakładki na palce Soft &Bumpy Lust FingersPaluszki pieszczoszki zwiększajądoznaniaIdealna propozycja dla osób,które chcą zwiększyć przyjemność z pieszczot, ale niechcą lub nie mogą sięgać po wibrator czy inne zabawki erotyczne.Delikatne, silikonowe nakładki na palce pozwolą wam czerpaćwiększą rozkosz z dotyku w intymnych miejscach.
Każda z dwóchbędących w komplecie nakładek pokryta jest specyficznymi, miękkimiwypustkami lub żebrowaniami.Dzięki temu stymulacja łechtaczki –bo dla niej jest to najbardziej skuteczne – jest większa iprzyjemniejsza.
Wypustki ślizgają się po wilgotnych miejscach,podniecając je mocniej i skuteczniej niż same palce.
Zachowują ichsprawność i giętkość, docierają wszędzie tam gdzie wcześniejale pobudzenie jest silniejsze.Znakomicie nadają się równieżdo pieszczoty szparki.Nakładek można używać też zwibratorem, nałożone na niego dadzą jeszcze silniejszy efekt.Czy w pojedynkę czy w duecienakładki spisują się równie znakomicie.Komplet zawiera 2 sztuki nakładek.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj