Olejek stymulujący - Sensuva ON Arousel Oil for Her Ice

Olejek stymulujący - Sensuva ON Arousel Oil for Her Ice Podnieca błyskawicznie Wyprodukowany z naturalnych składników olejek stymulujący przeznaczony jest dla kobiet które mają problemy z osiągnięciem orgazmu albo też pragną szczytowanie mieć mocniejsze..

Producent, marka: Sensuva
65,00zł
Sklep: Pokój Rozkoszy
Czas dostawy: brak informacji
Przedpłata: 0.0000
Za pobraniem: 13.0000
Odbiór osobisty: 0.0000
Karta kredytowa: 0.0000
Wysyłka: Zamówienia przy wpłacie na konto i wyborze przesyłki Pocztą-Polską powyżej kwoty 59 zł - GRATIS
Oceń ten produkt i podziel się opinią »

Olejek stymulujący - Sensuva ON Arousel Oil for Her Ice Podnieca błyskawicznie Wyprodukowany z naturalnych składników olejek stymulujący przeznaczony jest dla kobiet które mają problemy z osiągnięciem orgazmu albo też pragną szczytowanie mieć mocniejsze i dłuższe.
Po naniesieniu na łechtaczkę daje wrażenie jakby gorącego pulsowania, połączonego z uczuciem ochłodzenia i wyczulenia na bodźce.
Zwiększa podniecenie ale też zwiększa sposób, w jaki kobieta odbiera pieszczotę – są one po prostu mocniejsze, bardziej intensywne.
Zastosowany w czasie masturbacji albo gry wstępnej błyskawicznie rozpali kobietę i da możliwość przeżycia silniejszego orgazmu.
Działanie jest szybkie, chwilę po aplikacji odczuwamy już skutki olejku.
Jednocześnie formuła jest bezpieczna, bazuje bowiem na składnikach naturalnych, zdrowych.
Duża siła i szybkość działania sprawiają, że wystarczy odrobina by przeżyć wreszcie orgazm albo by przeżyć go ze zdwojoną siłą.
Pojemność 5mlDziałaniezaczyna się niemal natychmiast, utrzymuje do 45minut.

Dodaj swoją opinię na temat produktu


Ocena:  Dodaj